6 Film vizyona girdi

vizyon-15-mart

15 Mart’ta 6 yeni film vizyona girdi. Sinemaseverlerin heyacanla taki,p ettikleri yeni filmler ve konuları şöyle:

YALNIZ GEZEGEN

Hani Furstenberg (Nica), Gael García Bernal (Alex), Bidzina Gujabidze (Dato)
Yönetmen:Julia Loktev
Konusu: Birbirine âşık nişanlı çift Alex ve Nina Kafkas dağlarına yapacakları gezide bölgeyi iyi bilen Dato’yu rehber olarak tutarlar. Başta her şey yolunda görünse de üçünün yaşadığı bir olay sonrası gezinin seyri tamamen değişecek, huzur dolu saatler yerini gerilime ve kestirilemeyen olaylara bırakacak ve hiçbirinin hayatı artık eskisi gibi huzurlu olmayacaktır.

ÇANAKKALE : YOLUN SONU

Oyuncular: Gürkan Uygun (Muhsin), Umut Kurt (Hasan), Berrak Tüzünataç (Behice), Stephen Chance (Binbaşı Steward), Ben Warwick (William Eagle), Mahir Günşıray (Binbaşı Ahmet Salim), Fikret Yıldırım Urağ…
Yönetmen : Serdar Akar (Yönetmen),

Konusu: 25 Nisan 1915… Osmanlı İmparatorluğu’nun direniş kapısı olan Çanakkale, gemi yoluyla geçilememiş ve işgalciler, çaresiz bir manevrayla Gelibolu kıyılarına çıkartma yapmaya başlamışlardır. İşgal kuvvetlerinin belki de en büyük direnişi gördükleri koy, o andan sonra mağlup bir ordunun adıyla anılacaktır; Anzak Koyu.

JIN

Oyuncular: Deniz Hasgüler, Onur Ünsal, Sabahattin Yakut, Yıldırım Şimşek
Yönetmen :Reha Erdem
Yapımcı:Ömer Atay
Konusu: Jîn, 17 yaşlarında, hayata katılmak için çıkışları zorlayan ve bu yolda karanlık ormanları cesurca aşmaya çalışan, sanki bir ‘Kırmızı Başlıklı Kız’dır.

Film, Jîn’in bilmediğimiz bir nedenle, dağdaki silahlı bir örgütten kaçmasıyla başlar. Hem kaçtığı örgüt elemanlarından, hem de kolluk kuvvetlerinden izlenerek, dağlarda, ormanlarda yapayalnız günler ve geceler geçirir. Amacı bir büyük şehre, hayata, belki de hiç görüp bilmediği büyük dünyaların hayallerine ulaşmaktır.

AŞK KIRMIZISI

Yönetmen ve senaryo: Osman Sınav

Oyuncular: :Nurgül Yeşilçay (Nazlıgül ), Tayanç Ayaydın (Ferhat), Ezgi Asaroğlu (Zeynep), Teoman Kumbaracıbaşı (Şahin), Sait Genay (Şefkat ), Şebnem Dilligil (Aynur (Zeynep anne)), Renan Karagözoğlu

Konusu: Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır. Antalya”daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat”ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül”ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül”dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı.

ŞEYTANIN ORMANI

Yönetmen:Darren Lynn Bousman
Oyuncular:Stephen Moyer , Mia Kirshner, Allie MacDonald, Peter DaCunha, David Keeley , Erik Knudsen

Konusu: Jersey Şeytanı’nın bu ormanda yaşadığına dair bir efsane vardır. Efsaneye göre, 13 çocuğu olan Anne Leeds diye bilinen bir kadın 13. Çocuğunu Şeytan’a sunmuştur. Kasaba halkı çok fazla çocuğu olduğu için kadının kasabadan gitmesini istemektedir. Bu nedenle kadın çocuklarıyla yaşadıkları evden çıkmak istemediği için böyle bir kurban sunmuştur.

HAZİNE AVCISININ MACERALARI

Oyuncular: Meritxell Ané, Óscar Barberán , Carles Canut , Fiona Glascott , Adam James, Michelle Jenner, Miguel Ángel Jenner
Yönetmen: Enrique Gato

Konusu: Tad, aynen kahramanı Max Mordon gibi ünlü bir arkeolog ve hazine avcısıdır…rüyalarında tabii! Gerçekte ise Tad Şikago’da çalışan bir inşaat işçisidir. Çocukluğundan beri en büyük hayali hazine peşinde koşan bir kahraman olmaktır. Nihayet bir gün şans ona güler ve bir dizi yanlış anlaşılmalar sonucunda, Tad kendini Peru’daki Kayıp Şehir’i bulmak için yola çıkacak olan bir profesörün yerine geçmiş olarak bulur. Profesörün güzeller güzeli kızı Sara da bu macerada ona eşlik edecektir.

 

**Instagram

Leave A Response

*