7 Günde Gençleşmek İster misiniz?


7 günde gözle görülür bir gençleşme istiyor musunuz? Cildinizin ilk gençlik yıllarındaki pürüzsüzlüğe kavuşmak mı hayaliniz?

Hiç zor değil artık. Her geçen gün kozmetik dünyasında yeni gelişmelere şahit oluyoruz. Dünyaca ünlü kozmetik markası Lancôme piyasaya yeni sürmüş olduğu Génifique adlı ürünle , mucizevî şekilde 7 günde gözle görülür gençleşmiş bir cilt sağlayacağını iddia ediyor.

Gençlik genlerin aktivitesini harekete geçiren ve gençlik proteinlerinin üretim hızını arttıran buluş 7 günde gözle görülür gençleşmiş bir cilt sağlıyor.

Gençlik genlerinin aktivitesini harekete geçiren Génifique, genler tarafından üretilen ve cilt yüzeyinde bulunan gençlik proteinlerinin üretilmeni hızlandırıyor; böylelikle cilt yalnızca 7 gün içinde gençleşmeye başlıyor.

Genomik ve proteomik üzerine yapılan 10 yıllık bir araştırmanın eseri olan Génifique, genler ve gençlik arasındaki sırrı çözmeyi başardı ve bu konuda 7 patent kazandı.

Tabi bu ürüne başlayıp, cildim düzeldi diye bırakmayın sakın, sürekli kullanmalısınız ki tam yararını görebilesiniz.Instagram

Leave A Response

*