Ağustos Burcunuz Ne Diyor

Ağustos ayında yıldızınız neler diyor, merak ediyor musunuz?.. İşte burç burç haziran yorumlarınız…

KOÇ BURCU: Bu ay en iyi yaptığınız şey iletişim kurmak. Bu yüzden herkesle açık olun, destek isteyin.  Aile içi ilişkilerde stres dolu günler geçireceksiniz. Sizin özgürlük  arzularınız destekleneceği bu dönemde ailnizle ilişkilerinizde çok dikkatli olmalısınız.

Aile içinde yaşanacak olan gerginlik, temmuzun ortasından sonra hafifleyecek. Ay sonunda sosyal yaşamınız aile ilişkileriniz  hareketlenecek. Eğer evli değilseniz ya da bir iliişkiniz yoksa, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Parasal konularda dikkat etmeniz gereken bir dönem.

Dikkatli olmanız gereken günler; 1, 7, 13, 14, 19, 20, 21, 28

BOĞA BURCU:İkili ilişkilerde sıkıntılı bir dönem yaşayabilirsiniz. Kardeşiniz ya da yakın arkadaşlarınızla da sıkıntılı bir  dönem. İyimser ve hoşgörüyü elden bırakmayın.

Ayın ortasından itibaren seyahat fikri size oldukça cazip gelecek. Bu ay da kazanclarınız artacak, başarı göstereceksiniz. İş yerinizde bir yükselme görülebilir.

Dikkatli olmanız gereken günler: 1,7, 13 , 21

İKİZLER BURCU:
Bu ayın ilk yarısı yaşamınızı, yaşamınızdaki insanları sorgulayacaksınız. Finansal açıdan da dikkat etmeniz gereken bir dönem, şansınızı zorlamayın, kredilerinizi gözden geçirin.

Ağustosun 2’si ve 27’sinde yaşamınızda güzellikler yaşanacak, yeni insanlşarla tanışma fırsatı bulacaksınız.  Ayın 15’inden sonra bütçenizi kontrol edin ve yeni edinimleri dikkatlice yapın.

Dikkat etmeniz gereken günler: 1,  5, 7, 13, 14, 25

YENGEÇ BURCU: Sorumluluk alacağınız ve belli kararlar vereceğiniz ilk günler, tüm karar sizde olacak. Dikkatli olun ve doğru kararlar verin. Aile ilişkilerinize dikkat edin.

İş alalnında yeni imkanlar karşınıza çıkabilir, doğru değerlendirme yapıp, yeni işlere başlayabilirsiniz.

Alış veriş konusunda dikkatli olun, harcamalarınız yüzünden zor duruma düşebilirsiniz.

ASLAN BURCU: Ayın ilk günlerinde yeni ayın yengeç burcuna geldiği 1 Ağustosdan sonra stresten uzaklaşacağınız, rahata ve huzura ereceğiniz bir kaç hafta sizi bekliyor. İş yaşamınızda ve günlük yaşantınızda çok dikkat edin. İstemediğiniz kararlar için zorlanabileceğiniz günler önünüzde.

İkinci dönemde yeni bir proje, liderlik gibi konularda öne çıkacaksınız. Bu fırsatı doğru değerlendirirseniz, kazançlı çıkacaksınız.

BAŞAK BURCU: Bu ay keyi,fli aktivitelere katılacağınız ve yeni insanlarla tanışacağınız günler sizi bekliyor. Kariyerinizle ilgili eğitim alacağınız bir dönem. İnternet üzerinden fırsatlar sizi bekliyor. Doğru değerlendirirseniz başarıyı yakalayacaksınız.

Aile ilişkilerinizde yaşadığınız şehrin dışındakilerle iletişiminiz artacak, birlikte neşeli günler geçireceksiniz. Duygularınızın tavan yapacağı bu aya neşe, hüzün, mutluluk bir arada olacak.

İş yükünüz biraz ağırlaşacak ve ek işlere yöneleceksiniz.

Dikkatli olmanız gereken günler: 1, 7, 21, 25

TERAZİ BURCU: İş yaşamınızda bazı sıkıntılar görülüyor. Ancak bu sıkıntılardan aklınız ve zekanızla kolay sıyrılacaksınız. Soğukkanlı olun ve ani öfkelere kapılmayın.

Ayın ikinci yarısında sosyal yaşantınız hareketlenecek, yeni arkadaşlıklar ve yeni aktiviteler yaşanacak.

Rekabet dolu bir döneme giriyorsunuz. Dikkatli ve soğukkanlı olmalısınız.

AKREP BURCU: Ağustosun ilk haftası seyahat düşünceniz için aksaklıklar oluşacağı dönem. Bu dönemi aştıktan sonra ise, keyifli günler, yeni tanışacağınız insanlarla yapacağınız aktiviteler sizi mutlu edecek.

İş becerilerinizi arttırmak için eğitim alacağınız ya da eğitiminizi tamamlayacağınız bir dönemdesiniz.  Çevrenizce sevilen bir insan olduğunuz için her ortamda aranılan bir insan olacaksınız.

Bu ayın 10’una doğru işinizle ilgili yeni bir kişi  ile bir görüşme söz konusu. Bu görüşme sonucu alacağınız bilgiler kariyerinizde bir gelişme sağlayabilir, değerlendirmelisiniz.

Dikkatli olmanız gereken günler: 13, 14 , 20

YAY BURCU: Karlı bir ay geçireceksiniz. Ama bazı lükslerinden vazgeçemeniz gerekecek. Ortam değişikliği sizin için ii gelecek.

İlişkinizde sır olarak sakladığınız konu açığa çıkacak ve gerilim dolu günler geçireceksiniz. Gizlediğiniz konu karşınızdaki insanın onurunu kırıcı olması nedeniyle ilişkiniz kopma noktasına gelebilir. Geri adım atın ve yanlışınızdan dönün.

Dikkat etmeniz gereken günler: 7, 13, 21, 30

OĞLAK BURCU: Kariyer ile ilgili konular bir süre canınızı sıkacak. Rekabet dolu gerilimli günler yaşayacaksınız. Ne kadar soğukkanlu olursanız, o kadar kolay atlatacağınız bir dönem. Duygusallığıo bir kenara bırakıp, kendinizle yüzleşmelisiniz.

İşinizde bir zam söz konuısu olabilir. Önemli toplantı ve projeler yapacaksınız. Bu toplantıları mümkünse çift rakamlı günlerde gerçekleştirin.

KOVA BURCU: İş yaşamınıda ayın ilk günlerinde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kendinizi çok zorlamayın. Stresten uzak durup, dinlenmeye ihtiyacınız olduğu bir dönemdesiniz. Ayın ikinci yarısında işinizle ilgili yeni projelre imza atma zamanı. Değerlendirin

Dikkatli olmanız gereken günler: 1, 13, 14, 19, 20, 21, 25, 28

BALIK BURCU: Bu ay beklenmedik harcamalar söz konusu. Harcamalarınızın artacağı riskli bir dönemdesiniz.  Parasal konularda çok dikkat etmelisiniz. Ne borç verin, ne de borç alın. Kredi kartlarınıza çok dikkat edin bu ay.

Ağustos başında bir nedenden dolayı bir arkadaşınızla yolları ayırmanız gerekecek. Ayın ikinci yarısı maddi kazanclarınızın artacağıo bir dönem olacak.

Şehir değişikliği yapmayı düşünenler için oldukça şanslı bir dönem yaşanacak.Instagram

Leave A Response

*