Ajda Pekkan’ı şok eden olay!

Türk popunun efsaneleşmiş şarkıcısı Ajda Pekkan belkide hayatında bir ilki yaşadı.

Pekkan, geçtiğimiz çarşamba günü  Milyarder işadamı Telman İsmailov eşi Samira’nın doğum günü için İsmailov’un Antalya’da sahibi olduğu Mardan Palace Otel’de 60 kişilik özel bir partide sahne aldı.
ajda-estetik-1Parti oldukça güzel başladı ama devamı o şekilde gelmedi. Davetliler, Ajda Pekkan’ın sahnesini merakla bekliyordu. Vakit gelince sahneye çıkan Süper star, canlı okuduğu sevilen şarkılarıyla davetlileri coştururken 10. şarkıda bir anda kesilen sesle şok oldu.
Süperstar’a gecede sahne alması için 300 bin lira ödediği iddia edilen Telman İsmailov, şarkıcının sahne performansını beğenmedi. Bir anda sinirlenerek masadan kalkan İsmailov, “Bu mu Süperstar, bu mu Ajda Pekkan, indirin şu kadını sahneden” diyerek kabalık yaptı. Davetliler, işadamına şaşkın bakışlarla bakarken, sakinleşmek bilmeyen Telman İsmailov, adeta terör estirdi. Dünya starlarını Türkiye’ye getirmek için servet harcayıp, hediye yağmuruna tutan İsmailov’un, Türkiye’nin Süperstar’ına yaptığı bu ayıp herkesin tepkisini çekti.

“Para ile satın aldım, her türlü davranışta bulunabilirim. Param var istediğimi yaparım” mantığı. Yazık..

Ajda Pekkan ne yapar bilemeyiz, ama en doğru yapılacak şey, herhalde onur kırıcı bu davranıştan dolayı tazminat davası açmak olacaktır. Ajda Pekkan ya da herhangi biri farketmez, yapılan küstahça bir hareket.Instagram

Leave A Response

*