Alın Elinize Şişlerinizi, Üretin Kendi Giysinizi


Bu kış önceki kışlara göre çok daha revaçta el örgüsü kazak, hırka ve elbiseler. Birbirinden güzel ve farklı modellerde sezonun ürünlerini biraz eli şiş tutan herkes kolaylıkla yapabilir. Hem el emeği, hem üzerinize giyince sizi şık ve sıcak tutacak.

Bir ters bir düz ya da iki ters iki düz veyahut haroşa örgülerle siz de kendinize kazaklar yapabilirsiniz. İster tek renk , ister rengarenk. Bu kış kahve ve tonları, gri, siyah, kırmızı, turuncu ve tonları çok gözde.

Öyle uzun sürer örmek diye tasalanmayın. Alın kalın şişleri, başlayın yapmak istediğiniz modele. Üstelik kazak öreceksiniz, örün bir de tozluk ya da çorap…. Oluşturun kendi takımınızı, çok ucuz maliyete. Ya da örgü bir çanta örün, yine bir takım oluşturun.

Dilediğinizi yapmakta serbestsiniz. Örgü dergilerine göz atıp, yardım alabilirsiniz.

Örgü örmek aynı zamanda  stres atmanızı da sağlar. Birine mi kızdınız, vurun şişi örgünüzün ilmiklerine, ya da bir şeye mi sıkıldınız, o an yapacak bir şey yok, ya da canınız bir şey yapmak istemiyor. Alın elinize şişlerinizi, üretin kendi giysinizi.

Hatta televizyon izlerken, dinlenirken, kitap okurken bile örgü örebilirsiniz. Eh bu da biraz yetenek ister. 🙂

Hadi durmayın sevgili hanımlar, alın elinize şişlerinizi, başlayın dokumaya kazağınızı, eteğinizi, hırkanızı ..Instagram

Leave A Response

*