Altın ve pırlantanın zerafeti

 

Kadın.. Yüzyıllar boyunca güzelleşmek için , güzel ve cazibeli görünmek için her gayreti gösteren varlık. Yeri gelmiş takılarını kendileri yapmış, makyaj malzemelerini kendileri icat etmiş. Günümüzde bu sıkıntı  yok artık. İstediğiniz kozmetik malzemesine ya da takıya istediğiniz her yerden satın alabiliyor. Göz alıcı güzelliğe kavuşmak için zorlanmıyorsunuz.

Takılar  bir kadının en önemli vazgeçilmezlerinden, yüzyıllardır süregeldiği gibi.  Kimi kadın  yüzük, kimi kolye, kimi saat ya da bilekliği tercih eder. Ya da hepsini:)

Altın ya da pırlanta takılar ise, artıdır kadın için. Her ne kadar imitasyon takılar gerçeği kadar olsa da, gerçeğin yerini asla tutmazlar. Bir süre sonra kararma, bozulma mutlaka olur.

Takıyı seviyorsanız, önerimiz imitasyon yerine gerçek altın ya da pırlanta olmalıdır.

Yüzük, parmaklarda hele hele ince ve biçimli parmaklarda bir harika duruyor. İster altın, ister pırlanta. Dikkatleri ellerinize  çekiyor. duruyor. Bu yıl, ikili ve çoklu yüzükler çok moda. Özellikle  pırlanta ve altın olarak tercih edilen bu tasarımlar parmaklarda harika duruyor ve çağdaş tasarımlarla, sadece ellerinizde yansıttığınız moda zevkinizi de ortaya çıkarıyor . Pırlanta türü yüzükleri  taktığınızda bileklik , bilezik kullanmayın derim. Zaten pırlanta kendi başına dikkat çekiyor. Onu arkaya atmanın anlamı var mı:)

Bileklikten hoşlanıyorum diyorsanız da o zaman sadece bileklik kullanın. Bilekliklerde pırlanta yerine tercihiniz altından yana olmalı. Zarif tasarımlı bir bileklik, her tür kıyafetinizle uyum sağlar.

Klasik tarzınızla kullanabileceğiniz  altın narin bileklikler, sadelikleri nedeniyle pek çok farklı takıyla kullanılabilir.

Eğer tarzınız sporsa ipli altın bileklikleri tercih edebilirsiniz. Özel geceler için kelepçeli tasarımlar kıyafetinizin tamamlayıcısı olur.

Biri klasik, diğeri modern tasarımlı iki farklı saatiniz olsun. Günlük ve özel günleriniz için. Kocaman saatlerin trend olduğu bu günlerde zarif ve bileği  hoş gösteren klasik modelleri de tercih edebilirsiniz.

Altın ve pırlantadan bahsetmişken   Myragold da harika tasarımlar var. Pırlantanın ve altının zerafetini yaşatacak modeller.. Sadece altın ve pırlanta değil, elmas takılar da göz alıcı. Üstelik online satış sitesinden beğendiğiniz takı veya takı setini, almanız mümkün.

Altın takılarda o kadar çok seçenek mevcut ki, dini kolyelerden, burç kolyelere kadar. Zevkinize göre seçim yapacağınız geniş bir yelpazesi var. Garantili ve sigortalı kargo ile ürünler elinize ulaşıyor.

Eğer düğün ya da arifesindeyseniz bu takı setlerine bir bakın mutlaka.

Sevdikleriniz hatırlamanın ve mutlu etmenin yollarından biri olabilir, takılar. www.myragold.com’a bir bakın

myragold-1

Elmasın güzelliği boynunuzda ve parmaklarınızda ışıldayacak.

myragold-elmas

 Instagram

Leave A Response

*