Anne Adayları Bebeğinize Hoşgeldin Partisine Ne dersiniz

“Hoşgeldin Partisi” yani “Baby Shower” … Hamile anne adaylarına doğum öncesi moral vermek için  düzenlenen  bir partidir.  Annenin Doğum Telaşı ve yorgunluğu başlamadan önce bebeğin gelişinin hediyelerle kutlanması şeklinde düzenlenir.

Aslında böyle bir partiyi anne adayları değil, anne adayının yakınları dagerçekleştirebilir. Eşi, annesi ya da yakın dostları..  Yakın çevrenizden anne adayı varsa, onu mutlu edecek, “hoşgeldin partisi” hazırlamaya ne dersiniz?

İnanın organizasyonu da, partide çok mutlu edecek.

Öncelikle parti gününü ayarlayın. Mekana karar verin. Evde mi yapmak istersiniz,, yoksa dışarıda mı?

Sıra bütçeyi ayarlamaya geldi. Bütçenizi iyi ayarlayın. Ne de olsa kısa bir süre sonra eğer daveti anne adayı olarak kendiniz hazırlıyorsanız; harcamalarınız artacak. Bu nedenle partiye kaç kişi davet edeceksiniz, parti  için neler olacak, süslemelere, davetiyeye ne kadar para gidecek? Bunların bütçesini yapmadan yola çıkmayın.

Hoşgeldin Oartisinin konseptine karar verin. Ne şekilde yapacaksınız fikir almak için internet sitelerini dolaşabilir ya da bu işi profesyonel olarak yapan firmalardan yardım alabilirsiniz.

Partiyi hangi saatlerde düzenleyeceğinize karar vermelisiniz. Mesela akşama doğru ise Çay ikramları, akşam ise, yemekli, sabah saatlerinde ise kahvaltılık ikramlar hazırlamalısınız.

Partiniz için oyun seçin. Biraz hayal gücünüzü kullanmak ve yardım almak yeterli olacaktır bu özel gün için

Örnek bir kaç organizasyon firmasını sizler için belirledik..

Partidünyası.com:P arti Dünyası 3500 çeşit ürünü ile hizmet veriyor.

Leyla Event: İster evinizde, isterseniz farklı bir mekanda partinizi hazırlıyor.  Üstelik sadece İstanbul’da oturanlara değil, tüm yurtta hizmet veriyor. Bebek şekerleri, bebek hediyelikleri yapıyor.
http://www.leylaevent.com/Instagram

Leave A Response

*