Arkadaşını Davet Et.. Alamarka Kazandırsın


Türkiye’de hızla yayılan özel alışveriş kulüpleri yeni bir açılım kazandı. AlaMarka kampanya ve boutique olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Kampanya bölümünde klasik özel alışveriş kulüpleri gibi birçok markayı %80’ne varan indirimli fiyatlarla alışveriş tutkunlarına sunarken, boutique bölümünde ise seçkin hizmetleri ve lüks markaların sezon ürünlerini indirimli fiyatlarla marka tutkunlarıyla buluşturuyor. Ayrıca Haute couture tasarımcıların da tasarımlarına yer verecek olan AlaMarka böylece moda severlerin özel tasarımcılarla buluşmasına vesile olacak.

Araba, helikopter, jet kiralama gibi özel hizmetler de veren AlaMarka bu özelliğiyle de diğer özel alışveriş sitelerinden ayrılarak ayrıcalıklı olduğunu kanıtlıyor.

Alamarka’nın 15 Şubat’ta başlayan yeni kampanyası ile İPAD  ya da PS3 kazandırıyor. Nasıl derseniz; Alamarka’ya üye olduktan sonra arkadaşlarınızı da davet ediyorsunuz. En çok davet eden üye kazanıyor. Kampanya 15 Mart’ta sona eriyor ve kazanan bu tarihten sonra açıklanıyor.

Alamarka bu tür kampanyaları ilerleyen aylarda da devam ettirecek. Ayağınıza gelen fırsatları kaçırmayın..
Instagram

Leave A Response

*