Bacaklarınızı sıkılaştırın


Yaz ayları sona ermek üzere olsa da, siz bakımınıza devam edin. Öyle ya sadece yaz aylarında fit bir vücut, kış ayları nasıl olursa olsun demeyeceksiniz herhalde. Sonuçta bedeniniz sizin ve ona ne kadar iyi bakarsanız, o kadar genç kalırsınız. Bacaklarda kadının en önemli uzuvlarından..

Peki bacaklarınız için ne yapıyorsunuz? Egzersiz mi? Tek başına yeterli değil (Kusursuz, şekilli ve ince bacaklar için)

Bacaklarınızda kılcal damarları yok etmek, damarların dayanıklılığını arttırmak istiyorsanız; Gehwol’ün bacak balsamını deneyin. Kılcal damarların görünümünü azaltırken, içeriğindeki at kestanesi özü, bacakları daha sıkı, pürüzsüz ve bakımlı görünmesine yardımcı oluyor.

Gehwol Bacak Balsamı ile yapılacak masaj hamilelikte hissedilen bacak rahatsızlılarını hafifleticidir.


Gehwol bacak balsamı yağsız bitkisel bir balsam. Özellikle bacak ve ayak bakımı için kullanılan doğal ve faydalı aktif içerikler cilt tarafından hızla emiliyor.

Atkestanesinden elde edilen Allantoin, bisabolol, sarıpapatya özü ve vitamin içerikli pantenolün cilt lekelerine ve kızarıklıklara karşı iyileştirici etkisi var. Witch Hazel özü gibi seçkin bitkisel özler tahrişleri azaltır ve hoş bir sıkılaştırıcı etki sağlıyor. Günde 1– 2 kere iyice masaj yaparak cilde yedirilir. Fiyatı 38 TLInstagram

Leave A Response

*