Bahar makyajında trend renkler

makyaj-orangeBaharın gelmesiyle makyaj trendleride değişti. Turuncu rujla, turkuaz göz farları ve ojeleri son trendler arasında yer alıyor.

İlkbahar ve yaz makyajında turkuaz renkler bronz tonlarla çok yakışacak. Işıltılı turkuaz tonlar gözlerinizi derinleştirecek ve doğal bir görünüm verecek. Lancome Ombre Hypnose Iridescent göz farı iyi bir seçim olabilir. Fiyatı 72 lira. Yine M.A.C Technakohl Liner gözlerinize uygulayacağınız toz farın üzerine bakışlarınızı belirginleştirecektir. Fiyatrı; 42 lira

Yine bu sezon metalik göz farları da göz makyajınızın olmazsa olmazlarından. Metalik göz makyajın ı gündüz kullanacaksanız, metalik bir göz kalemi yeterli olacaktır. Gece makyajında metalik farları daha etkili kullanabilirsiniz. Gözlerinize far kullanmadan önce mutlaka far bazı uygulayın ki makyajınızın kalıcılık süresi uzasın.

Dudaklarda ve gözlerde turuncu tonlar cildinizin ışıl ışıl görünmesini sağlayacak.  Nude makyaj sizi adeta mutlu olmanızı da sağlayacak renklerin canlılığı ve tazeliği sayesinde.

Makyaja başlarken cildinizin iyice nemlebndirilmiş olmasına dikkat edin. Cilt renginizin iki ton koyusu uygulayacağınız pudra doğal görünümü pekiştirecektir.Instagram

Leave A Response

*