Bally Gözlük Koleksiyonunu Sunuyor

Bally gözlük koleksiyonunu piyasaya sürmek için son adımlarını attı…

İsviçreli lüks çanta, kemer ve ayakkabı markası Bally, uluslararası gözlük grubu TWC L’AMY ortaklığı ile ilk kadın/erkek gözlük koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bally baş tasarımcıları Graeme Fidler ve Michael Herz ile L’Amy Group tasarım ekibinin bir araya gelerek hazırladığı koleksiyonda hem güneş gözlükleri hem de optik çerçeveler yer alıyor. Bally’nin mükemmel işçiliğinin yanı sıra Bally’nin ikonlaşan kırmızı-beyaz Trainspotting şeridi; “B” ve dağ keçisi motiflerini taşıyan gözlük koleksiyonunda Bally aksesuarlarında kullanılan özel deriler de yerini alıyor.

Sofistike ve feminen stili yansıtan kadın koleksiyonunda geniş boy kare ve oval şekilli, kelebek çerçeveli ve cat’s-eye gibi çağdaş ve şık modellerin yanı sıra markanın çok yönlülüğünü simgeleyen ve günlük kullanım için ideal “Sport&Causal” adı altında daha sade modeller de bulunuyor.

Vintage ve modern stilin buluştuğu erkek koleksiyonunda, ince çerçeveli klasik ve aviator modellerin yer aldığı Top&Office ve Bally’nin ikonik kırmızı-beyaz Trainspotting şeritlerini taşıyan, günlük kullanıma uygun Casual modelleri bulunuyor.

Bally’nin 4 Ekim 2012’de Paris SILMO Optik Fuarı’nda görücüye çıkaracağı ilk gözlük koleksiyonu, Aralık 2012 – Ocak 2013 tarihleri arasında Bally mağazaları ve ünlü optik butiklerinde satışa sunulacak.Instagram

Leave A Response

*