Batıklarınızdan kurtulun, yumuşacık bir tene kavuşun


Özellikle yaz aylarında bacaklar iki kat bakım istiyor. Çorapların içinden çıkıp, özgürlüğüne kavuşan bacaklarınıza gereken önemi gösterdiğiniz halde bacaklarınızda batıklar oluşuyor ve onlardan kurtulmanın yollarını mı arıyorsunuz?

Öncelikle batığın nedenlerini bulmanız gerekiyor. Yanlış epilasyon, kalitesiz epilasyon gereçlerinin kullanımı, kıl yapınız.. Pek çok faktör var batıklarınız için.

Kurtulmak için en etkili yöntem ise, lazer yöntemi. Ama batıklarınız ileri düzeyde değilse kozmetikten yardım alıp, kurtulmanız mümkün. Kaliteli kozmetik ürünleriyle cilt yüzeyindeki ölü hücrelerden arınıp, kıllarınızın çıkış sertliğini yumuşatabilir ve pürüzsüzlüğü elde edebilirsiniz.

Örneğin belli bir yumuşaklık ve nem için traş kremlerinden, parlaklık içinde tüy dökücü kremler kullanın.

Marie Claire’in ürünleri sizi bu sorunlarınızdan kurtarır. Rare Blossom Soothing oil;  selülite savaş açarak, oluşumunu azaltıyor. Cildin parlak ve ipeksi görünmesini sağlarken, elastikiyetini ve sıkılığını artırıyor. Fiyatı: 145 TL

Rare Blossom Antioksidan Banyo Yağı; “çiçeklerin çiçeği” anlamına gelen, hem kadın hem de erkekler için mükemmel bir afrodizyak olan ylang ylang içeriğiyle duyuları harekete geçiriyor. Bileşimindeki bergamot yağıyla rahatlık ve mutluluk hissi veren ürün; üzüm çekirdeği ve ayçiçek yağlarıyla, cildin koruyucu tabakasını ve doğal fonksiyonlarını destekliyor.

Rare Blossom Banyo Tuzu; mineral bakımından zengin deniz tuzu, toksinlerden arındırıcı üzüm çekirdeği tozu ve saf uçucu yağlar içeren özel formülüyle, vücudu ve duyuları canlandırıcı ve arındırıcı bir banyo terapisi sunuyor. Cildi ölü deri hücrelerinden arındıran ve yumuşamasına yardımcı olan ürün, yorgun kasları da rahatlatıyor.

Rare Blossom ürünleri Nişantaşı, Akmerkez, İstinye Park ve Erenköy Beymen mağazalarının yanı sıra; İstinye Park ve Şaşkınbakkal Boyner mağazalarında satışa sunuluyor.

Fiyat:
Rare Blossom Antioksidan Banyo Yağı 50 ml:  45 TL
Rare Blossom Banyo Tuzu 340 gr:  45 TL
Set olarak: 85 TL


Rare Blossom Vücut İçin Scrub ise ölü hücrelerin doğal yöntemlerle atılmasını sağlayarak, cildi derinlemesine temizliyor. Kan dolaşımını tetikleyen ürünün formülündeki deniz tuzu ve üzüm çekirdeği tozu, arındırıcı etkisiyle cildi canlandırıyor ve parlatıyor.
Rare Blossom ürünleri Nişantaşı, Akmerkez, İstinye Park ve Erenköy Beymen, İstinye Park ve Şaşkınbakkal Boyner mağazalarında satılıyor.

Herborist All-Day invigorating&Moisturizing Body Lotion; fiyatı 150 TL

L’Occitane Firming&Softening Almond Oil; nemlendirir ve yumuşatır. Fiyatı: 89 TLInstagram

Leave A Response

*