Bayram alış verişi için uygun yerler

Önümüz bayram.. Bayram alış verişleri başladı bile. Herkes bütçesine göre seçim yapıp, az çok birşeyler alıyor.

Nerede ne var? Nereden ne alabilirim diyorsanız, yazıyı okuyun

BURSA Korupark Alışveriş Merkezi düzenlemiş olduğu kampanya ile bayram alışverişlerinde de kazanma şansı sunuyor.
8 Eylül tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında bayram alışverişlerini Korupark’ta yapan ziyaretçiler kampanyaya katılım ve 3 Alfa Romeo Mito’dan birini kazanma şansı yakalayacak. Her 75 TL’lik alışveriş fişiyle kampanyaya katılacak olan Korupark ziyaretçileri, Axess kredi kartları ile yapacakları alışverişler karşılığında ise iki katı çekiliş hakkı elde edebilecekler. 23 Eylül tarihinde yapılacak olan çekiliş sonucunda şanslı 3 Korupark müşterisi kırmızı, siyah ve beyaz renklerde muhteşem 3 Alfa Romeo Mito otomobilden birini kazanma şansı yakalayacak.

İSTANBUL ekonomisinin kalbinin attığı yerlerden Mahmutpaşa’da bayram şekerinden çocuk elbisesine, erkek takımından ayakkabıya kadar birçok ürünü bulmak mümkün. Bayram alışverişi öncesinde bile “İğne atsan yere düşmez” dedirtecek kadar kalabalık olan Mahmutpaşa, mağazalara yaklaşamayanların akınına uğruyor. Mağazalardan alış veriş yapmakta zorlanan halk mağazalarda satılan kıyafetleri buralardan yarı fiyatına alabilir.

İSTANBUL Nişantaşı ise, alış verişcilerin uğrak merkezi CITY’S  Nişantaşı’nda Genç Türk Tasarımcıların oluşturdukları tasarımlar 16 Eylül’e kadar alınabilir.

CALVIN KLEIN’ jeans 8 Eylül’E KADAR %20 ile 30 arasında bonus ve shop&miles kredi kartına taksitli avantajlar sunuyor.

İZMİR TATARLAR

20 yılı aşkın süredir Kemeraltı’nda hizmet veren Tatarlar Mağazası bayram alışverişlerinde de ilk adresler arasında yer alıyor. Kadın trikolar 19 milyon 900 bin, ceketler 40 milyondan, etekler 39 milyon, erkek pantolonlar 49 milyon, gömlekler 26 milyon, çocuk giysileri 15 milyondan başlayan fiyatlarla.


ANKARA GİYİM MARKET

Sıhhıye’de bulunan Giyim Market’te çok uygun fiyata kadın ve erkek kıyafetleri bulabilirsiniz. Erkek takım elbiseleri 49 milyon, gömlek 13 milyon, pantolon 15 milyon liradan satılırken, kadınlar için takım elbise 99 milyon, trikolar 15 milyon, pantolon ve etekler 19 milyon 500 bin lira.

Bayrama özel, sevdiklerinizi çukulata ve şekerle sevindirmek, misafirlerinizin ağzını tatlandırmak içinse;“Beymen Chocolate”..  Beymen Chocolate, Şeker Bayramı’na özel hazırlanan lokumlu, truffles ve pralin çeşitlerini, farklı lezzetler arayanlar için “special mix” kutusunda buluşturuyor.

Beymen Chocolate, klasik siyahların yanı sıra, mor ve kırmızı yeni kutu seçenekleriyle, bu bayram sevdiklerine şık bir lezzet sunmak isteyenlerin seçimini kolaylaştırıyor.

Beymen Chocolate; Beymen’in Akmerkez, Nişantaşı, İstinye Park, Kavaklıdere ve Erenköy mağazalarında, “adrese hediye teslimi” hizmetiyle birlikte, bayram alışverişlerine farklı bir boyut katıyor.Instagram

Leave A Response

*