Bayramda nereye gitmeli III


Bayram alternatifleri devam ediyor. Diğer seçenekleri beğenmediyseniz, işte size yeni alternatif bayram tatil seçenekleri. Bir an önce rezervasyonlarınızı yaptırın, yer bulamayabilirsiniz.

ÇEŞME’de tatile ne dersiniz? Çeşme, şifalı sıcak suları, olağanüstü sayılabilecek kalitede kumun, güneşin ve berraklığın kucaklaştığı şirin bir tatil beldesidir. Çeşme şifalı kaplıca suları ile harikulade güzellikte kumun sıcacık güneşin ve berrak bir denizin buluştuğu tatil cennetidir.Çeşme kasabası izmirin batısında kendi adını taşıyan yarım adanın üzerinde kurulmuştur ve buraya uğrayan gemiciler tarafından küçük liman diye adlandırılmıştır.Zamanla yöreden çoğalan buz gibi suların aktığı çeşmelerinden dolayı buraya çeşme adı verilmiştir.

RADISSON BLU RESORT&SPA‘nın yeni kampanyasına katılabilir, tatilinizi deniz ve güneşle iç içe geçirebilirsiniz.

8 Eylül tarihine kadar en az 2 gecelik indirim fırsatı var. Çift kişilik odada kişi başına 6 gece konaklayacak konujlarına 150 TL, 4 ve 5 gecelik olanlara 160 TL, 2-3 gecelik konuklarına ise, 170 TL fırsatı sunuyor. (İst. Satış Ofis: 0212 233 69 66, Çeşme satış ofis: 0232 455 45 00

Bunun dışında aşağıdaki otellerde de konaklama olanağınız mevcut.

Altın Yunus Oteli
Altınyaz Hotel

Arinnanda Hotel

Babaylon Hotel
Ali Eren Mevkii Çiftlik Köy
Çeşme Sheraton
Şifne Cad. No:35 Ilıca Çeşme
Dalyan Plaza

Ontur Otel
Cumhuriyet Cad. 4330/3 Sok. No:63/A Çeşme-
Ilıca Otel
Boyalık Mevkii Çeşme
Delmar Hotel
Pırıl Otel

Rainbow Otel
Akarca Kavşağı. Çeşmeyolu üzeri
Sisus Hotel
.
Erythrai Otel
Narlıca Dolaplı Kuyu Mevkii ÇeşmeInstagram

Leave A Response

*