Bayramda nereye gitmeli IV


Artık bayram seçeneklerinin sonuna geldik. En azından biz geldik 🙂 Yurt dışında bayram tatilini geçirmek isteyenlere iki seçenek sunuyoruz.  Yunan Adaları ve Prag….

Apex Tour&Cruise Holidays, Ocean Majesty gemisiyle Yunan Adalarına vizesiz seyahatler düzenliyor. Tur İzmir Alsancak Limanı’ndan hareket ederek, 4 gece 5 gün sürüyor.

Rodos Adası’yla başlıyor, Santorini devam ediyor. Santori’de sizi bekleyen güzellikler içinde kaybolacaksınız. Diğer sabah ise Pire Limanında olacaksınız. Akşam Mikonos Adasının olağanüstü, büyülü güzelliğinde büyüleneceksiniz. Gece ise gece kluplarınde zamanınızı geçirebilir, eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Tur fiyatı; 499 Euro’dan başlıyor. Bilgi İçin; 0216 302 93 02

www.apextour.com.tr

Diğer seçenek Prag… Geniş bir kitle tarafından dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak gösterilir. Prag “Altın Şehir”, “Doksanların Sol Bankası”, “Masal Şehri”, “Şehirlerin Anası” ve “Avrupa’nın Kalbi” gibi isimlerle de anılır. 1992’den beri Prag’ın tarihi merkezi, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO)’nun listesinde yer almaktadır.

Eğer siz de bu ilginç kenti görmek isterseniz, Cafe Tur’un bayram turuna katılmalısınız. Prag’ın tarihi yerleri olan CHARLES KÖPRÜSÜ , PRAG KALESİ , OLD TOWN SQUARE’i görebilirsiniz.

Tur gidiş dönüş uçak bileti, kahvaltı dahil konaklama, havalimanı otel transferleri, Prag tanıtım turu, Türkçe rehberlik hizmetleri dahil olmak üzere fiyatları 400Euro’dan başlıyor.

www.cafetur.com
Instagram

Leave A Response

*