Bikini ve Mayolarda Renk Cümbüşü

 

 

Bu yaz plajlar rengarenk. Bikini ve mayolarda renk cümbüşü var. Fosforlu pembeler, parlak maviler, zümrüt yeşiller, morlar, kırmızılar…

2012 yazı soft tonlara elveda deyip, parlak, göz alıcı renklere merhaba dedi. Gerçi siyah ve beyazın moda hakimiyeti gene sürüyor. Liderliği kaptırmıyor ancak. Sarı çok revaçta. Özellikle parlak, limoni sarılar plajlarda hanımların üzerinde boy gösteriyor.

 

 

Ateş renk kırmızı cesur kadınların rengi. Alev kırmızı ve turuncu tonlar bu sene daha bir öne çıktı.  Denizin rengi maviler ve doğanın rengi yeşillerde tonlar ve kullanılan malzeme daha bir parlak ve göz alıcı. Özellikle fosforlu yeşiller ve tonları…

Zeki Triko’da bu sezonun renklerini başarılı bir şekilde kullanmış. Kişiye özel kalıpları ile şık çözümler getirmiş. Mayo ve bikinilerde swarovski taşlarlar dizayn edilmiş modelller göze çarpıyor.  Sadece bikini ve mayolar değil, plaj giysileri, plaj çantaları da kadınların şıklığını tamamlayacak ve farkını ortaya koyacak türden.

 

 

T.BOX 2012 yazı için özel ürünler hazırlamış. Yine ışıltılı ve göz alıcı rengarenk bikiniler, sandaletler ve plaj giysilerini çok uygun fiyata satışa sunuyor. Mor, mercan, yeşil gibi bu sezonun moda renklerinin yer aldığı bikinilerde ayrıca çizgili ve desenli modelleride bulmanız mümkün. Sadece bu kadarla kalmıyor. 3 al 2 öde kampanyası ile avantajlı alış veriş keyfini veriyor.

 Instagram

Leave A Response

*