Bir Ameliyat Anısı

Bu yazının yazarı 9 Mayıs’ta ağır bir ameliyat geçirdi. Boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi teşhisi ile önce  Antalgic Trak ve manuel tedavi gördü 8-9 seans kadar. Ağrılar azalacağına arttı ve son olarak ameliyatt kararı verildi. Endişeli, heyecanlı günlerin sonunda Fulya Acıbadem Hastanesi’ne yatışı yapıldı ve uzman Beyin Cerrahi Operatör Aybars Akkor tarafından başarılı bir ameliyat geçirdi.

Ancak ameliyat beklenilenden ağır geçti. Fıtık bir yerde değil başka bölgelerde de çıkınca Sevgili Doktorumuzun beklediğinin üzerinde oldu. Dr. Aybars Akkor ve güler yüzlü  ekibi ve yakın ilgisi ile ameliyat öncesi büyük rahatlama yaşadım endişe ve korkularıma rağmen.

Sevgili eşim, yanımdaydı oğlumla birlikte ve abim… An be an kamera kayıtları ve foto çekimleri ile bu anlar ölümsüzleştirildi. Ameliyat başarılı geçti ama ağrılar uzunca bir süre devam edecek. Umarım ve dilerim bir an önce bu ağrılardan kurtulurum. Çok acı veriyor.

Son olarak şunu söylemek isterim. Eğer boynunuzda sorun varsa hiç zaman kaybetmeden uzman bir doktora görünün ve asla ertelemeyin.

 Instagram

Leave A Response

*