Bluekey… Özgür Çocuklar Buraya…

Ebeveynler, çocuklar, gençler… Duymadıysanız, ya da duyupta hiç bakmadıysanız bu siteyi ziyaret edin.

Türkiye’nin birçok şehrinde açtığı yeni mağazalarla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Bluekey, sanal alemde de web sayfasını yeniledi.

Bluekey koleksiyonunun tamamının bir arada görüldüğü galeri sayfası, çocukların mağazaya gitmeden önce seçim yapmalarına yardımcı oluyor.

Bir web sayfasında olması gerekenlerin yanı sıra, çocukların oyun oynamalarını sağlayan oyun sayfası da www.bluekey.com.tr de özgür çocukları bekliyor.

Kız çocukları için moda oyunları yer alırken, erkek çocukları için de sporla ilgili oyun seçenekleri yer alıyor.

Dileriz kız ve erkek çocukları için sadece spor ve modanın dışında hem eğlendşiren hem eğiten farklı oyunları da BLUEKEY sitesine koyar.

http://www.bluekey.com.tr


Kız çocuklarını moda müptelası, erkek çocuklarını spor müptelası yapan ülkemiz koşullarında bu açıdan da farklılıklarını ortaya koyacaklarını ümit ediyoruz.

Güzel bir site, indirimli alış veriş yapma olanağı…

Bluekey Mağazaları:

İstanbul: Bahçeşehir 3. Cadde AVM, Bakırköy Carousel AVM, Bakırköy Ebu Ziya Caddesi, Bayrampaşa Forum AVM, Fatih Historia AVM, Mahmutbey 212 Power Outlet, Şirinevler E5 Cadde, Zeytinburnu Olivium AVM, Beylikdüzü Perla Vista AVM Ankara: Carrefour AVM Artvin: İstanbul Bazaar AVM Aydın: Söke Ege 1 Outlet Bursa: As Merkez Outlet AVM, Carrefour AVM Hatay: İskenderun Primemall AVM Kayseri: Kayseri Park AVM Tekirdağ: Çorlu Orion AVMInstagram

Leave A Response

*