Bu Epilatörle Tüy Sorununuza Tam Çözüm


Hanımlar büyük kolaylık olan Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatörü denemelisiniz. Braun’Un yeni ürünü olan epilatör,  tek geçişte uzun süren yepyeni bir cilt hissi için epilasyonun uzun süreli etkilerini pürüzsüzleştirme özelliği ile birleştiriyor ve yepyeni bir tüy alma deneyimi yaşatıyor.

Çift Etkili Epilasyon Teknolojisi

Braun’un Close-Grip Teknolojisi ve entegre bıçakları tüyleri tek seferde alarak uzun süren yepyeni bir cilt hissini açığa çıkarıyor.

Close-Grip Teknolojisi

40 cımbız daha kısa tüylerin de alınabilmesi için en uygun açıda kapanacak ve tüyleri cilde daha yakın bir noktadan tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Pürüzsüzleştirme Özelliği

Entegre bıçaklar epilatörün ardından gelerek cildi mükemmelleştirir ve her seferinde taze, yepyeni cilt hissini yaşatmak için ölü deri hücrelerini temizler.

Wet&Dry

Daha fazla rahatlık ve daha kusursuz bir deneyim için bir duş/tıraş jeliyle birlikte duşta ya da banyoda kullanabilirsiniz.

Dermatolojik olarak tavsiye edilmektedir

Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, eşsiz cilt rahatlatıcı özellikleri sayesinde etkisi uzun süren nazik bir epilasyon çözümü olarak tavsiye edilmektedir.Instagram

Leave A Response

*