Bu Fırsatları Kaçırmayın

Kendi tablonu,Kendi Tepsini Tasarla

*Kendi tablonu yapmak istemez misin? Ya da çay tepsini dilediğince bezemek? nakisli.com’da nakışlı tablo ve nakışlı tepsi alışverişlerinde geçerli 50 TL’lik hediye çeki 5 TL! %90 indirim 50.00 TL 5.00 TL 14:34:04 kaldı

Şimdi evlerde nakış dekoru hakim… İnce ince işlenmiş nakışlardan marifet akan tablolar ve tepsiler evlere yeni soluk getiriyor. Tablo ve tepsilerdeki el emeği göz nuru çeşitlerden dilediğini seçebiliyor, evinin başköşesine yerleştirebiliyorsun. Dilediğince kullanabiliyor, istersen sevdiklerine armağan da edebiliyorsun. Bundan güzel hediyelik Şam’da kayısı der ve yakalar yakala.co %90 indirimiyle!nakisli.com’da simli nakışlı tablo ve simli nakışlı tepsi alışverişlerinde geçerli 50 TL’lik hediye çeki 5 TL!*Üstelik tablo ve tepsilerin üzerine, dilediğin logoyu veya ismi, dilediğince kendin tasarlayabiliyorsun.Nasıl sipariş vereceksin?• Kupon kodunu aldıktan sonra www.nakisli.com sitesine üye oluyorsun.• Simli-nakışlı tepsi ve tablolardan almak istediğin aksesuarı seçiyorsun.• Seçtikten sonra sepete ekleyip, alışverişi bitir dedikten sonra kredi kartı ve yakala .co indirim kuponunu seçiyor ve aşağıdaki not kısmına kupon kodunu girerek devam et diyorsun, • Daha sonra kargo seçimi yapıyorsun, • Sonra 50 TL indirim kuponundan düşülüyor ve geri kalan ödemeyi kredi kartı ile gerçekleştiriyorsun.İstediğin isim ve yazılı logo tasarımları için; • Kupon kodu, ad-soyad, telefon numarası ve istediğin isim ve yazılı logo‘yu bilgi@nakisli.com belirtiyor ve siparişi gerçekleştiriyorsun.Başarıyla sipariş gerçekleşti!Tüm Türkiye’ye kargo dahildir.

Hergünyeni.com’dan artık maşaya gerek bıraktırmayacak Magic Leverage Sihirli Saç Bigudisi 40 TL yerine %75 indirimle  sadece 9,90 TL!
Tüm kadınlar için inanılmaz kullanışlı ve kullanımı kolay bir ürünü yakaladı yakala.co!

*Magic Leverage Sihirli Saç Bigudisi ile şimdi senin de saçların daima lüle lüle bir görünüme sahip olacak, hem de maşa, fön ve saç kurutma makinasının saçlarına zarar vermesine gerek kalmayacak! Hoş dalgalarla günün her saati kuaförden yeni çıkmış gibi bakımlı görünebilirsin!

*Çamaşır yıkama sonucu kırışıklıklar sıkıcı bir durumdur. Buna son vermek artık kolay!

Kurutma makinesine atıp, çamaşırlarının kururken aynı anda kırışıklarını gideren ve yumuşacık olmasını sağlayan 2’li Mister Steamy kurutma topu 40 TL yerine %57 indirimle sadece 16,90 TL! Üstelik kargo ücretsiz! Yakala.co‘ya girin, fırsatı yakalayın.

*Sonbaharın gelmesiyle el ve cilt bakımını yapmanın da tam zamanı..

Du’it-Scholl Yağsız, koruyucu bariyeriyle yeniler ve korur.

İnce çizgilerin görünümünü azaltır.

Kuru ciltleri onarmak ve korumak için derinlere nüfuz eder.

Pürüzlü elleri, kuru kütikülleri ve zayıf tırnakları besler.

Nemlendirir, yumuşatır ve düzenler.

Tahriş yapmaz, lanolin, paraben, petrolatum, mineral yağ ve propylene glycol içermez.

Elleri ekstra bakıma ihtiyaç duyan bayanlar için özel olarak üretilmiştir. Ciltteki susuzluğu, aşırı kuruluğu ve pürüzlü kütikülleri hemen giderir.

Özellikle kütikülleri sertleşmiş ve çok kuru olan, tırnak yiyen insanlar için faydalıdır. Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluştururken, aktif içerikleri yapışkanlık hissi vermeden anında emilir. Ellerdeki hasarı azaltır ve dış etkenlere karşı korur.

DU’IT El, tırnak ve kütikül Kremi; onarıcı, pürüzleri yumuşatan, iyileştiren etkisiyle elleri yeniler, yumuşatır ve esnek tutar.

Limango fiyatı ise; 30 lira yerine 17,99TL. TIKLAYIN ve hemen alın.

Du’it-Scholl cilt kremi, Son derece yüksek yoğunlukta vitamin E içerir. (Her gramda 2000 iü) ve bu sayede cildin yumuşak ve nemli kalmasını sağlarken bütün gün nem tutma yeteneğini maksimuma çıkarır.

Koenzim QIO,Vitamin A,E,C kompleksi ve yeşil çay ekstresinden oluşan benzersiz bileşimi sayesinde hava kirliliği, klima, sigara ve güneşin zararlı etkileri dahil olmak üzere tüm çevresel faktörlerin neden olduğu serbest radikalleri etkisizleştirir. Temel besleyicilerin dengeli karışımı, ince çizgiler ve kırışıklıklar gibi erken yaşlanma belirtilerini önler.

Cildin koruyucu bariyer işlevini düzeltir ve kalıcı olmasını sağlar. Cildin dokusunu ve esnekliğini önemli ölçüde iyileştirir. Doğum öncesinde ve sonrasında kullanım için idealdir; hamilelikten obeziteden ve büyüme atılımlarından kaynaklanan erken dönem vücut çatlaklarının görünümünü gözle görülür biçimde azaltır.

Tüm ciltler için uygundur. Makyaj altı olarak ta kullanılabilir.Instagram