Dünyanın en güzel sözü…

ssÇok basit bir cümle.. “SENİ SEVİYORUM”. Basit bir cümle ama çok zoor ve çok güçlü bir sözcük.. Gerçekten hissederek söyleyebilmek… Anlamını sindire sindire..

Sevgiyi belirtmekten asla ve asla kaçınmayın ve bıkmayın. Çok sevdiğiniz bir eşyayı anlatırken nasıl heyecan duyarsınız. İşte öyle sevdiklerinize bu sözü söylerken de aynı heyecanı duyabilmelisiniz. Sevginin sonuı yoktur. Korkmayın tüketebildiğiniz kadar tüketin. Onu içinizde saklamayın.  Hiç maliyeti olmayan bir şeyi paylaşmanın güzelliğinin farkına varın. Maddeden öte, karşılıksız ve katışıksız sevebilmek ve dilinizden bu sözleri akıtabilmek için kendinize sınır koymayın. “Seni seviyorum”…

Sevgiyi aileden alamayan insan bu sözleri sevdiklerine söyleyebilmekte de güçlük çeker. Yaşamamıştır ki , durup dururken annesinin, babasının ya da kardeşinin ona ” seni seviyorum” dediğini. İşte bu yüzden anlatamaz, dökemez dilinden hissettiklerini. Siz de  bu durumdaysanız, kırın geçmişinizdeki sevgi eksikliğini.. Sarılın, eşinize, sevgilinize, oğlunuza ya da kızınıza.

Sevgiyi değersizleştirmeden, reklamsız sevin. Günümüzde yitirilen pek çok değerin içinde ne yazık ki sevgi de var.

Sevgiyi ne kadar az isterseniz ve ne kadar çok verirseniz, sevginin temeline inebilirsiniz.

SEVGİNİZİ İFADE EDEBİLDİĞİNİZ SEVGİ DOLU GÜNLER…Instagram

Leave A Response

*