Bu Sütyenler Notalı Tanıtıldı

İç çamaşarı firması La Senza’nın yılbaşı reklamında modeller önce göğüs ölçüleri üzerinden harflerle tanıtılıyor ardından oluşturdukları koroda şarkı söylüyorlar.

Kadın iç çamaşırı şirketi La Senza yaratıcı Noel reklam kampanyası bünyesinde modellerin sutyen bedenlerine uygun şarkılar söylediği bir film çekti.

YouTube’a birkaç gün önce koyulan video kısa sürede bir milyondan fazla tıklandı. Video önce A’dan G’ye kadar sutyen bedenleri olan yedi kadını tanıtıyor.

Fotoğrafta bir dizi şilte üzerinde görülen ‘Sutyen Bedeni Korosu’ sonra dönüp Deck The Halls şarkısının neşeli melodisiyle, bedenlerine uygun notayla şarkı söylemeye başlıyor.


Kampanya için özel olarak açılan web sitesi cupsizechoir.com’da alıcılar klavyelerindeki harfleri kullanarak koroyu ‘çalabiliyor’ – her bir nota çalındığında modelin resminin altında iç çamaşırına dair açıklama ve ürünün La Senza satış sitesindeki sayfasına bir bağlantı görünüyor.

Bu kampanya markanın ürün yelpazesini, özellikle de diğer büyük satıcılarda az bulunan ya da hiç bulunmayan DD-GG bedenli sutyenleri oldukça yaratıcı bir şekilde tanıtıyor.

Markanın fiyatları da oldukça cazip olduğu için kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Hele hele büyük beden sütyen bulmakta güçlük çeken kadınların favorisi durumunda

Unutmadan söyleyelim, La Senza bir tane alana ikinci sütyeni % 50 indirimle sunuyorInstagram

Leave A Response

*