Bu Ürün Kaçmaz… Radyasyonla Savaşın

Sağlığınızı ne kadar önemsiyorsunuz ve önlemini alıyorsunuz? Cep telefonları, bilgisayarlar, televizyonlar, fırınlar.. Yani elektronik tüm aygıtlar ne kadar çok zarar veriyor? Hergün kendinizi daha yorgun, gergin hissetmiyor musunuz? Ya yaydıkları radyasyon.. O radyasyon sonucu gelecek olan tehlikeler?...

Hiç biri mi önemli değil? Yaşam kaliteniz yüksek olsun istemez misiniz? Sağlığınıza önem veriyorsanız, zaman geçmeden önlemini alın.

Nasıl mı?

Pulse Clean ile…

Atmosferde sıcaklık ve basınçta günlük hayatta gerçekleşen sürekli değişiklikler turmalin mineralinin kristal yapısının elektrik üretmesine sebep olur. Ancak turmalin doğal haliyle çok az miktarda negatif iyon yayar ve çevredeki pozitif iyon radyasyonunu nötralize etme konusunda yetersiz kalır. Uzun çalışmalar sonucunda Pulse Clean ortaya çıkarılmış ve yeterli seviyede negatif iyon üretimi sağlanmıştır.

Pulse Clean 21, dairesel ve kompakt bir üründür. 21mm. çapında, 1,5mm. kalınlığındadır. Cep telefonu, laptop, bilgisayar, TV, mikrodalga fırın, floresan, PDA ve benzeri elektronik aletlerde kullanılabilir. Kullanılma şekli oldukça kolaydır. Ürünün arkasındaki folyo kaldırılır, yerleştirileceği yüzey temizlendikten ve ıslak olmadığından emin olunduktan sonra bastırılarak yapıştırılır.

Pulse Clean 4 Chips
, bir pakette 4 adet ürün içermektedir. Ekstrem çözüm sağlayan ve çok etkili bir üründür. Çapı 29mm., kalınlığı ise 3,5mm.’dir. Bilgisayar, modem, mikrodalga fırın, klima ve elektronik kirliliğinin yoğun olduğu ortamlarda kullanmak için uygundur. Kullanılma şekli oldukça kolaydır. Ürünün arkasındaki folyo kaldırılır, yerleştirileceği yüzey temizlendikten ve ıslak olmadığından emin olunduktan sonra bastırılarak yapıştırılır.

Pulse Clean Pocket, çok etkili ve tam koruma sağlayan bir üründür. Gömlek, pantolon, ceket gibi kıyafetlerin ceplerine yerleştirilerek kullanılır. 80mm.x50mm.x1,5mm. boyutlarındadır. Herhangi bir yapıştırıcı bulunmayan ürün, giyilen kıyafetlerin uygun bir cebine ya da çantanın içine yerleştirilir.

Ürün fiyatları:

Pulse Clean    23,50TL
Pulse Clean Pocket     68,00TL
Pulse Clean 4 Chips     79,00TL

Temin edebileceğiniz yer; FİRMANYA.. Bu fırsatı %44 indirimle kaçırmayın..TIKLAYIN, inceleyin.. Sağlığınız en büyük varlığınızdır.Instagram

Leave A Response

*