Bu yaz çantalarda şıklık ve rahatlığı bulacaksınız

Bir kadının vazgeçemeyeceği aksesuarların başında gelir çantalar. Kullanımı, şıklığı ile kadının tamamlar.

Kişiliğini yansıtır aynı zamanda seçmiş olduğu modelle. Kısacası kadının vazgeçilmezidir çantalar…

Peki bu yıl hangi tip ve tarz çantalar moda.. Aslına bakarsanız bu yaz çantalarda çok farklı çeşitler revaçta. Minik boy, büyük boy, torba şeklinde, spor, abiye.. envai çeşit çantalardan seçmek, kişiliğinize uygun olanı bulmakl size kalmış

İster deri, ister keten, isterseniz kumaş ya da el örgüsü çantalar hanımların kollarını, omuzlarını süsleyecek.

Adidasın çantaları kullanım açısından ve şıklığı ile göz dolduyor. Keza Lacoste’un çantaları da öyle. İçine istediğiniz kadar eşyayı doldurabilirsini,z. Pek çok bölümleri ile cüzdanınızdan, makyaj malzemenize kadar herşeyi sığdırmanız mümkün.

Gucci’nin çanta modelleri daha bir abiye tasarımlarda. Abiye giyinmeyi seven hanımların gözdesi.

Sarı ve kahverenginin tonlarında farklı modellerde bu çantaları seçmek size kalmış


Bu modellerin dışında örgü örmesini seviyorsanız, çok farklı tasarımlar bulup, uygulayabilir ve yazın rengerenk ve kullanımı oldukça kolay çantalardan kendiniz yapabilirsiniz. Üstelik hiç kimsede bulunmayan modeller kendinize ait olmuş olur.

İster abiye ister spor her kadın mutlaka çanta taşır. Çanta seçerken şık görünümünün dışında kullanabilirliğine dikkat etmek gerekir. Bölümleri fazla olan çantalar, farklı eşyalarınızı farklı yerlerde bulundurmanız ve kolay bulmanız açısından size fayda sağlayacaktır.


Dockers’ın unisex çantalrı spor giyim tutkunları için bir öneri. LİMANGO‘da %50 indirimle Dockers’ın unisex çanta ve laptop çantalarını alabilirsiniz.Instagram

Leave A Response

*