Bu yaz Yunanistan’a mı gitsek acaba?

CORFU - Yunanistan  Büyük resim için tıklayın

CORFU – Yunanistan
Büyük resim için tıklayın

Yaz Geldi.. “Deniz Tatili” için nereye gitsek?

Evet yaz yine geldi.. Güneş yüzünü gösterdi.. Bundan sonra da “HAVA AMMA SICAK” şikayetlerini duyacağız muhtemelen.. malum insanoğlu, bir türlü beğenmez 🙂

Espri bir yana.. Bu yaz nerelere gitsek güzel deniz için diyorsanız eğer, size bir tavsiyemiz var.. Hem de bayağı hoşunuza gideceğine inandığımız: YUNANİSTAN sizi bekliyor..

Evet, yanlış okumadınız Yunanistan.. Hadi canım dalga mı geçiyorsun bizim bu kadar kıyılarımız plajımız dururken ne işim var oralarda diyorsanız eğer cevap hazır:

  • Önce videoyu izleyin.. Bakın bakalım komşunun plajları hafife alınacak gibi mi?
  • Fiyatlara gelince bizim işletmelerin yaz mevsiminde çektikleri fahiş fiyatlar göz önüne alındığında “çok büyük” ihtimalle komşu daha ucuza gelecektir.. Araştırması bedava..
  • ve bir de en önemli hususlardan biri de şu; Burada bizim MAGANDALARIN plajlara verdikleri zararları (izmaritler, pislikler, gürültür vs) görüp – hele de bizim gibi tahammülsüzseniz – moraliniz bozulacağına, pırıl pırıl yerlerde gönül rahatlığıyla ve huzurlu bir zaman geçirmek fena mı olur dersiniz?

Gelin videoyu beraber izleyelim.. Fiyat araştırması sizden (ama emin olun değecektir) …

Size iyi ve huzurlu tatiller.. Pırıl pırıl denizi olan bir mekanda ..

İlave not: Fiyatlara da baktıktan sonra “yüksek mevsimde” değil de “low season” zamanında (Eylül Ekim filan) daha akıl karı gibi görünüyor, açıkçasıInstagram

Leave A Response

*