Burçlar… Aslan


Grubu: Ateş
Uğurlu Günü: Pazar
Uğurlu Sayısı: 1 ve 4
Uğurlu Müziği: Neşeli parçalar
Uğurlu Taşı : Sarı safir, sarı pırlanta
Uğurlu çiçeği:  sarı krizantem,kırmızı gül, orkide
En belirgin Özelliği: Cömertlik
En büyük İdeali: Zirveye çıkmak
En büyük Hatası: Övünmek
En büyük isteği: Sahip olmak

Aslan burcunun bir diğer adı da “Kral burcu”dur.  Aslan burcunu etkileyen yıldız Güneş’tir. Güneş sadece aslanın yıldızıdır. Hayat veren,parlak güneş sayesinde eşsiz insanlardır. Dikkati çeken, engel tanımayan bir burçtur.

Aslan burcundan pek çok aktris ve aktör çıkar. Rol yaparlar. Sadece yakınları onu bilir, tanır. Heyecan veren şeylerden hoşlanırlar. Hayatı ciddiye almazlar.

Aslan burcu çocuklara çok düşkündür. Her yaşta çocukla ahbap olabilirler. Evde hükümdar olmalılardır. İkinci kişi olmayı asla kabul etmezler.. Neşeli, cana yakın, esprili insanlardır

Aslan burcu erkeğini seviyorsanız tamam ama, iş evlenmeye gelince yanlış seçim deriz.  Zor bağlanırlar. Bağlanınca da kolay kolay bırakmazlar. Onu seviyorsanız, ona uyacaksınız, pohpohlayacaksınız. Ona uyum sağülayamazsanız, uzun süreli birliktelikler de zordur.

Aslan kadınına gelince, aslan kadını hediye almaktan hoşlanır, eğer aslan kadınını seviyorsanız, onu hediyelere boğun. Ama sanmayın ki maddiyata önem verir. O sadece takıntılı olduğı değerli hadiyeler konusunda maddiyata önem verir. Ve bir de oldukça masraflı bir kadındır. Tüm bunları gözönüne almalısınız.

Ama aslan kadını siz sadık olduğunuz sürece size sadık ve bağlı olur. Aldatılmaya asla tahammülü yoktur. Gururu kırılan aslan kadını karşılığında herşeyi yapabilir.Instagram

Leave A Response

*