Burçlar.. İkizler


Grubu: Hava
Uğurlu Günü: Çarşamba
Uğurlu Sayısı: 5
Uğurlu Müziği: Modern batı müziği ve hareketli parçalar
Uğrulu Taşı : Akik ve inci
Uğurlu Kokuları:  Yasemin, gardenya,sümbül
Uğurlu çiçeği:  Mimoza, çiğdem, zerren
En belirgin Özelliği: Sezgi gücü
En büyük İdeali: Yazarlık
En büyük Hatası: Gevezelik
En büyük isteği: Edebiyat alanında isim yapmak

İkizler burcu insanı yerinde durmasını sevmeyen çok hareketli, bir yaptığı bir yaptığına uymayan deli dolu tiplerdir. Ancak esrarlı tarafları da vardır. İkizler burcu çift karakterli olabilirler. Bir tarafları iyimser, diğer tarafları ise karamsardır. Zıt karakterleri sürekli birbirleriyle savaş içinde olur.

İkizler burcunun yıldızı Merkürdür. Bu da hız demektir. Bu nedenle pratik zekalarından yararlanıp, çabuk kararlar verirler.

İkizler burcu insanı olağanüstü konuşma yeteneği olan kişilerdir. Yeknasak işerden sıkılır. satış gücü fazla olan insanlardır. Çift karakterli olmaları kısmetlerinin de çift olmasına neden olur. Çift evlilik yapabilirler. Yani birden fazla. Maceraperest ikiz insanı birine bağlanana kadar gönülden gönüle koşar.

Dostlukları sıkıdır. Ancak dost olduğu kişler çok yönlü olmalıdır, yoksa sıkılırlar. Kafa dostlukları uzun ömürlü olur.

Bu burç insanı eğitime de önem verir. İkizler burcunun insanının çoğu öğretmenliği seçer. Bilgi vermek, çevresini aydınlatmak onun yegane amacıdır.

İkizler burcu kadını yuvalarını sever ama tam bir ev kadını asla olamazlar. Ev ilerinden nefret ederler. Evde kapanıp kalmak hiç onlara uygun değildir.Instagram

Leave A Response

*