Burçlar… Koç


Grubu: Ateş
Uğurlu Günü Salı
Uğurlu Sayısı: 9
Uğrulu Taşı : Pırlanta
Uğurlu Kokuları: Manolyai lavanta
Uğurlu çiçeği: Lale, papatya, gelincik
En belirgin Özelliği: Cesaret
En büyük İdeali: Zafer
En büyük Hatası: Acelecilik
En büyük isteği: Liderlik

Koç burcu insanı kadar hayata renk katan, enerjik, canlı insanlar az bulunur.  Hayatı keyiflendiren, çevresine enerji veren insanlardır. Ama kendilerini düşünürler öncelikle.  Her söze “ben” diye başlarlar ve çevresinde onları zevkle dinleyecek insanlar bulduklarında bütün cazibelerini ortaya sererler. Karşı gelinmesinden hoşlanmazlar. Karşı gelindiğinde, eleştiriye uğradıklarında tamemen değişip, öfkeli bir duruma geçerler.

Yıldızı cazibe, savaş ve seks temsilcisi Mars’tır. Mars en büyük güçlerden biridir.Bu yıldız, etkili, yakıcı, sert ve haşindir. Ancak bu yıldız etkili bir dost olduğu sürece hiç korku olmasın.

Ateş etkili Mars savaşta olduğu kadar aşkta da koç burcunu destekler. Kadınlara cazibe, erkeklere ise; seks gücü verir

Koç burcu insanlarımarsın nedeniyle çabuk öfkelenen tiplerdir.Bu öfkeleri tüm benliklerini sararve kandilerini yanlış yaoan insanlardan intikam almak için çabalarlar. Ama öfkeleri bağırıp, çağırdıktan sonra çok çabuk söner.

Öfke bu insanların huyudur. Ani fırlamalar ve ani geri çekilmeler yaşarlar.

En büyük özelliklerinden biri de kıskançlıktır. Koç burcunda doğan insanlar her zaman ön planda olmayı hedefler ve arzular. Herkesin dikkatini çekmeyi ve beğenilmeyi isterler. Karşısına üstün biri çıktığında çılgına dönebilirler. Burcunun özelliklerinden dolayı bu insanlar çok kıskançtır, her konuda üstün olduklarını düşündükleri için,başka birinde kendi olan özellikleri gördükleri zaman rahatsız olurlar

Koç burcu kadını havaidir. Etrafına pek çok erkeği toplayabilir ve bir anda da ojlardan bıkabilir.ç

Koç burcu erkeği ise; cesur, atılgan, etkileme gücü fazla insanlardır.Instagram

Leave A Response

*