Burçlara Göre Hediye Seçimi

Hediye seçmek hiç zor değil, seçtiğiniz kişinin burcunu biliyorsanız… İşte seçenekler..

KOÇ BURCU: Koç burcu kadını görünümüne fazlasıyla düşkündür. En ideal hediye herhalde cilt bakım ürünleri olacaktır. Koç erkekleri ise, maceraperest yapıdadır, onlar için şehir dışında doğa ile iç içe yaşam yeniden doğmak gibidir. Ona göre, bir sırt çantası, çakı gibi hediyeler hoş olacaktır.

BOĞA BURCU: Boğa kadını da güzelliğine çok düşkündür. Ona da parfüm, şal, terlik, sabahlık gibi hediyeler alabilirsiniz. Boğa erkeğine gelince; Boğa erkeği geniş, bahçeli mekanları sever, bahçe işleriyle uğraşmaktan zevk alır. Bahçe gereçleri uygun bir seçim olacaktır.

İKİZLER BURCU: İkizler burcu değişken ruh haliyle her an farklı bir kişiliğe bürünebileceği için dikkatli seçim ister, Hareketli, kabına sığamayan, genellikle konuşkan bu burç kadınına son model bir cep telefonu, şık bir bavul, farklı bir obje hediye edebilirsiniz. İkizler erkeği de ikizler kadını gibi değişken, hareketli, pratiktir. Şaka yapmaktan hoşlanan bu tipe esprili hediyeler, dahiyane fikirleri için, kalem seti, ajanda gibi hediye alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: Bu burcun kadını mutfak işlerinden hoşlanır, Evinde olmak onu mutlu eder. Dekoratif ev eşyaları, mutfak gereçleri onu mutlu eder ve daima sizi hatırlar bu tür hediyelerle. Yengeç erkeği, midesine oldukça düşkündür. ayrıca evine de. Onun için bir mangal ya da barbekü, evi için minik biblolar, resim çercevesi gibi hediyeler uygun olacaktır.

ASLAN BURCU: Aslan burcu kadını için saçlar, lüks takılar önemldir. Saçları için hoş toklar, bileklikler alabilir ya da hepsini bir kenara bırakıp, çok hoş bir buket çiçek hediye edebilirsiniz.

Aslan erkeğine gelince, kaliteden hoşlanan bu burcun erkeğine çok iyi bir saat, kaşmir ya da yün eldiven ve atkı ile birlikte bir şişe sıcak şarap uygun seçim olacaktır.

BAŞAK BURCU: Hoş bir burcç kadını … Mütevazi, üretken, çalışkan ve emekçi. Seçiminizi dikkatli yapın. Bir kitap, bir pijama takımı,  hoş kokulu temizlik ürünlerinden hoşlanacaktır.

Başak erkeği, muhalif erke herşeyden hoşnut ıolmaz, zor beğenir. Detaycıdır. Kalisik bir saat, bir kitap, bir müzik aleti onun için ideal bir hediye olabilir.

TERAZİ BURCU: Adı üstünde en dengeli burçlardan biri… Hayatı dengeli olmasa da denge kurmayı seven, iletişime ve tartışmaya açık ve havai yapıdadırlar. Dostlarını severler ama çok aramazlar. Vefa biraz gerilerde kalmıştır. ancak siz aradığınızda en ketum kişiyle konuşabiirsiniz. Bir kitap, şık mücevherler, ayakkabılardan hoşlanır.

Terazi erkeği ise,antika kitaplari antika bir masa saati ideal bir hediye olur.

AKREP BURCU: Tutkului kıskanç biraz da doyumsuz yapıları vardır, özgürlüklerine oldukça düşkün ve anında alevlenen tiplerdir. Akrep kadınına bir mum, psiklolji içeren kitaplar hediye edebilirsiniz.

Akrep erkeğine gelince, spora oldukça düşkündür, maceraperesttir, yaşanmışlıklara bağlılığı yüksektir. Bir anı defteri,  spor malzemeleri en iyi hediyeler olacaktır

YAY BURCU: Hayat enerjisi yüksek olan bir burçtur. Spor yapmayı, ata binmeyi, bisiklete binmeyi severler. Çizmede onlar için farklı ve unutulmaz bir hediye olabilir. Bunun dışındabinicilik sporuyla ilgili aksesuarlar alabilirsiniz.

Yay erkeği, özgürlüğüne düşkündür ve her an elinden alınacak korkusu yaşarlar. Seyahat etmek onlar için bir tutkudur. Kaliteli bir bavul ya da sırt çantası doğru seçim olacaktır.

OĞLAK BURCU: Antika ya da antika görünümlü takılardan hoşlanırlar, El örgüsü de onların beğenileri arasında yer alır. Seçimi buna göre yapabilirsiniz.

Oğlak erkeği de oğlak kadını gibi kalisktir. Şık klasik bir kravt, kol düğmesi, antika bir saat, ya da kitap, antika bir masa lambası uygun bir seçimdir.

KOVA BURCU: Kova burcu kadını üretken, yaratıcı ve özgürlüğüne düşkün bir kadındır. Kişiliğine laf kondurmaz. Yardımsever ve hassastır. Çok duygusal olup, duygulşarını gizlemekte başarılı değildir.Marjinal hediyelerden hoışlanır. Farklılıklarını farkşlı hediyelerle pekiştirebilirsiniz. Değişik çanta ve ayakkabı kullanmayı severler. Şal, kitap, bir minicik köpek onlar için en büyük armağandır.

Kova erkeğine gelince,teknolojiyle sıkı fıkı olan bu burcun erkeği de aynı özelliklere sahiptir. Ona bir dizüstü bilgisayar, bir bilgisayar oyunu, film, belgesel türü film gibi hediyeler alabilirsiniz.

BALIK BURCU: Balık burcu kadını aşka aşık bir tiptir., Sanatsal yönleri ağırdır. Resim ve müzikten hoşlanırlar. Bir müzik cd’si ya da resim yapması için fırça boya seti yada  şövale hediye edebilirsiniz

Balık burcu erkeği düş sahibi duygusal bir erkektir. Ona deniz kenarındasevgilisi ile başbaşa geçirebileceği, ama iletişiminin kopmayacağı bir  tatil hediye edebilirsiniz. Ya da kaliteli bir telefon, bir ajanda ya da kaşkol…Instagram

Leave A Response

*