Büyük beden hanımlar şıklık sizin de hakkınız


Büyük bedenler rahatlığı ve şıklığı Faik Sönmez koleksiyonunda yaşadılar. Bedenlerine uygun ve şık kıyafet bulmak için ter döken hafif kilolu hanımlar artık rahat, şık ve zarif giysileri kolaylıkla bulabiliyor.

Faik Sönmez önümüzdeki kış siyah renklere ağırlık vermiş.Siyah ceketler, pantolonlar, elbiseler ile şık hanımların adresi. Sönmez fazla kiloların sorun olmadığını, her bedene uygun bir giysi modelinin olduğunu modelleriyle kanıtlıyor.


Büyük bir kitlenin farklı seviyelerde de olsa yaşadığı sorunla üstün çizgileriyle rahatlıkla başa çıkabilen Faik Sönmez 2010 2011 sonbahar kış için de yine birbirinden etkileyici modellerden oluşan bir koleksiyona daha imza atıyor. Büyük bir titizlikle hazırlanan büyük beden kolleksiyonu her zamanki gibi bulunduğunuz her ortamda bedeniniz nasıl olursa olsun şıklığınızla göz kamaştırtacak şekilde.e.

Faik Sönmez 2010 2011 sonbahar kış kolleksiyonunda yine zerafeti ve rahatlığı bir araya getiriyor.


Sonbahara özgü montları ve yağmurluklarını biraz daha klasik çizgiler katarak yeniden tasarlayan Faik Sönmez pantalonlarında ise genellikle dar paçalara ağırlık vermiş. Büyük beden de dahi olsa başarılı çizgilere sahip olduğu sürece dar kesimlerin harika durabileceğini önümüzdeki sezona ait kolleksiyonunda bir kez daha kanıtlıyor.

Bu kış etek boyları biraz daha kısalmış ve kadınsılık ön plaana çıkarılmış. Kendine güvenen hanoımların tercihi giysilerden biri sişze de uyacaktır.Instagram

Leave A Response

*