Café de Paris’te şehir fırsatı’nın fırsatlarından yararlanın


Şöyle Boğaz’a nazır, İstanbul’u ayaklarınızın altına alıp, sevdiklerinizle keyifli bir yemeğe ne dersiniz?

Boğazın güzelliğini izlerken, damak tadınıza uygun yemeklerinizi yiyip, şarabınızı yudumlamak… Gözünüzde canlandı mı? Harika değil mi?

Cafe de Paris’te bunu gerçekleştirebilir, 41 çeşit tattan dilediğinizi seçebilirsiniz. 24 farklı baharatla hazırlanan yemeklerini şarap ve boğaz eşliğinde yemenin keyfini yaşamak hiçte kötü olmasa gerek:)

2 çeşit yerli içkisi ile sizi serinleten, çikolotalı parfesi ya da dondurması ile damağınızda ta bırakacak bu nadide yerde şimdi yemek yemek hem keyifli, hem ucuz.. Nasıl mı? ŞEHİR FIRSATI’na üye olarak. 110 tl yerine %55 indirimle bu harika güzelliğe ve yemeğe sadece 50 TL ödeyeceksiniz. 20 eylül’e kadar devam eden bu fırsatı İstanbullular kaçırmamalı.

Elbette sadece İstanbullulara özel değil. Üye olduğunuz takdirde bulunduğunuz kentteki fırsatlar ayağınıza geliyor. Şehir fırsatı.com üyelerine özel avantajları ile hizmet veriyor. Yemekten tutun spa, at ile gezinti,  konserler türlü aktivite ve alışverişlerde büyük indirimler ile fırsatları ayağınıza getiryor.Instagram

1 Comment on this article. Feel free to join this conversation.

  1. Çok güzel bir fırsattı. Eşimin doğum günü için 10 tane aldım. Bu sayfaların çıkması çok iyi oldu. Çok güzel bir iş modeli. Hatta mükemmel. Herkes kazanıyor. Herkes için faydalı. Özellikle yeni açılan işletmelerin tanıtım yapmaları için harika bir fırsat. Ayrıca hiçbir zaman doymayacak bir pazar gibi gözüküyor. Kaç tane sayfa olursa olsun mutlaka fırsatlardan yararlanacak kişiler olacaktır.

Leave A Response

*