Çekici görünmek elinizde


Çekici görünmediğinizi mi düşünüyorsunuz?  Ne yapacağınızı, erkeğinizi nasıl etkileyeceğiniz konusunda yapmanız gerekenleri bilmiyor musunuz?  Yaşım geçti artık diye mi düşünüyorsunuz? Unutmayın hayatta hiçbir şey için geç kalınmış değildir.

* Öncelikle duruşunuza dikkat edin. Her zaman dik durun, Duruş her zaman kişiyi farklılaştırır.
* Saçlarınıza özen gösterin. Aynı saç stilinizden vazgeçin. Uzunsa saçlarınız çenede biten, yüzünüze uygun bir saç şekli görünümüzü birden bire değiştirecektir..
* Beslenmenize özen gösterin. Yağlı, fazla karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durun.  Su içmeyi asla ihmal etmeyin. Hergün en az 2 litre su için. Fast food türü yeme alışkanlığınız varsa bir an önce vazgeçin. Göbeğinizde yağlanmalar, basenlerinizdeki fazlalıklar bundan oluşur.
* Yeşil gıdaların anti-aging etkisini unutmayın. Bol bol tüketebilirsiniz.

* Haftada en az bir defa balığı masanızdan eksik etmeyin.
* Hergün ya da en azından haftada 4 gün egzersiz yapın. Zamanınız kısıtlı ise, bunu her sabah ve her gece evinide yapabilirsiniz. Spor hem sağlıklı olmanızı, hem dinç ve güzel görünmenizi sağlayacak ve de stresten uzaklaşmanıza katkıda bulunacaktır.

* Düzenli uyku uyuyun. Uykunuzu tam almadığınız zaman, gözleriniz şiş, yüzünüz asık olacaktır.
* Cildinize önem verin. Onu daima temiz tutun. Cilt maskeleri ile kirden arınmasını sağlayın. Asla makyajlı yatağa girmeyin. Cildiniz çabuk yaşlanır. Cildinize uygun bir bakım kremini eksik etmeyin.

* Sigaradan uzak durun. Hem sağlığınız, hem fiziğiniz için.
* İç çamaşırı seçerken sizi rahat ettirecek ve de güzel gösterecek kıyafetleri seçin.  Fazla dekolteden uzak durun. Bu sizi bayağılaştıracaktır. Teninizi göstermeden de çekici olabileceğinizi unutmayın. Yakışanı ve zarif göstereni seçin. Güzel olacağım diye palyaçoya dönmeyin.
* Ve unutmayın yaşınız ne olursa olsun, bakımlı kadın her zaman güzeldir. Kendinize bakın ve asla bırakmayın.Instagram

Leave A Response

*