Cildinize özel ürünler


LCN’den çantanızda yerini alacak olan bir ürün.. Kalem şeklinde tasarlanmış tırnak bakım kremi… Bu kalem ile iki manikür arası tırnaklarınıza bakım yapıp, tırnak etlerini güçlendirmek artık çok kolay.  Ayrıca;  . tırnak güçlendirici “Nail Power” ile kadınların vazgeçilmezi tırnaklar, şimdi daha güçlü.

Avon yeni bir ürününü kolaeksiyonuna kattı. İç içe ruj ve dudak parlatıcısını bir arada yaptı…. Avon Pro Color&Gloss Ruj ve dudak parlatıcısı. Kremsi özelliği ile dudaklarda daha fazla kalıcılık sağlayan ve aynı zamanda parlak görünümü ile dudaklarınızı cazip hale getiren bir ruj..

Dolgun dudaklarım olsun  diyenlerden misiniz? O zaman Angelina Jolie’nin kullandığı ve dudaklar uzun süre kalıcılık sağlayan Chantecaille Brilant Gloss’u tercih edin.Bitkisel şeker içeriğiyle dudaklar doğal bir dolgunluk sağlıyor. (ne kadar doğal görünüyor derseniz; Angelina Jolie’nin dudaklarına bakın. Tercih sizin :))

Çantanızda ıslak mendil bulundurursunuz herhallde. Ama Natural Colors’un özel mendili çantanız baş köşesinde duracak. Çünkü organik içeriğiyle makyaj temizlemek için ideal. Makyajınızı çıkarmak artık çok kolay
Instagram

Leave A Response

*