Çöp Madam’a bir Destek de Sizden olsun

Çöp Madam Projesin’nde yer alan  ev hanımlarının yaptığı çantaların yaratıcısı 22 yıldır Türkiye’de yaşayan Tara Hopkins. Ayvalık’ta ’Çöp Madam El Ürünleri İmalat’ adlı bir şirket kurmuştu.

Hopkins’in şirketi hem kadın girişimine, hem çevreye yönelik. Çok iyi Türkçe konuşan, hatta aksanı biraz Ege’ye çalan Hopkins, “Çöp Madam ismini ben buldum yabancı olarak affedersiniz. Resmi olarak Çöp Madam Müdürü oldum” diyor.

Hopkins’in şirketi ev kadınlarının elinin ekmek tutmasını amaçlıyor. Kadınların Unilever’in sağladığı ambalaj desteğiyle yaptığı çantalar, büyük firmalarda 2 yıl önce satışa girmişti. Şimdi İse LİMANGO’dan bu el yapımı ürünleri çok avantajlı fiyatlarla alabiirsiniz. %35 indirimli bu çantaların fiyatları 25 tl ile 60 TL arasında değişiyor.

Üstelik bu çantaların malzemeleri doğa ile dost. %95’i geri dönüşümlü malzemeden oluşuyor. Bunu da göz önüne alınca bu çantalardan almaya değmez mi? Hemen Limango‘ya buradan üye olun ve bu çantalardan en az birini edinin. Renk renk cıvıl cıvıl çantalar sizleri bekliyorInstagram

Leave A Response

*