Dekorasyon önerileri

Baharın gelmesiyle evlerde dekorasyon değişiklikleri de başladı. Baharın coşkusunu evinizde hissetmek için ufak tefek değişiklikler yapmaya ne dersiniz.

Artık eskimiş, ya da artık aynı koltuğu, sandalyeyi görmekten bıkmış olduğunuz eşyalarınızı yenilemenin veya değişiklik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Önerilerimize bir göz atın o halde..

3’lü koltuk takımınızı farklı renklerde kullanabilirsiniz mesela. Tekli koltuklarınızın kumaş kaplamasını değiştirebilir. 3^lü koltuğunuza da  teklilerin kumaşından yastıklar yaptırabilirsiniz.

mobilya-pembe-1

Ya da atıl durumda olan sehpanızı zımparalayıp, mobilya boyası ile eskitme yapabilirsiniz.

Perdelerinizi pembe pembe çiçekler açtırabilirsiniz.

Duvarınızı koltuk ya da perdelerinizle uyumlu renkte panolar asabilir, ya da duvar kağıdı ile sadece bir bölümünü kaplatabilirsiniz. Duvar panoları için mobilyayapı’ya bir göz atın. Uyygun fiyatlarla zevkinize uygun bir alternatif vardır.

mob-kanvas-pano

Dar bir salonunuzn varsa, duvarın birini tamamen ayna ile kaplatıp, salonunuza genişlik ve aydınlık bir ortam kazandırabilirsiniz.

Tekli koltuğunuza aynı renk ya da deokrunuzla uyumlu bir renkte puf yaptırabilir, yorgunluğunuzu ayaklarınızı pufunuza uzartarak giderebilirsiniz:)

 

mob-koltuk-puf

Tek renk koltuk takımlarınıza renkli yastıklar alabilir, ortaya büyük bir kare sehpa ile odayı canlandırabilir ve sıkıcı durumundan kurtulabilirsiniz..

mob-kirmizi

İkea’dan alabileceğiniz rengarenk yastıklarla koltuklarınızı renklendirebilirsiniz.

yastik-ikea

Orta yerdeki büyük halıyı kaldırıp, kilmlerle ya da küçük halılarla ortama canlılık katabilir, hareket kazandırabilirsiniz.

salon-dekorasyon-1

 Instagram

Leave A Response

*