Dekorasyon önerileri

Çoğunlukla yapılan bir yanlıştır ya da seçim koltuk takımları..

Her zaman yanlış ve itici gelmiştir bana.. Üç kişilik, iki kişilik ve 2 tek koltuktan oluşan adı üstünde koltuk takımları… Neden takım seçilir? Göze çok mu hoş geliyor, yoksa bütünlük mü sağlıyor veyahut  alışılagelen olduğu için mi?

Neden mekanınızı kişiselleştirmeyi düşünmez insanlar? Birbirinin tıpkısı ya da benzeri mobilyaları alırlar ve odalarını, salonlarını göz karartıcı bbir şekilde dekore ederler?

Hadi sizlerde onlardan biriyseniz, çıkın bu kalıbın içinden ve kendi mekanınızı yaratın.

Birbirine uyan mobilyaları tarzları dahi farklı olsada farklı stillerden seçebilir ve koltuklarınızı takımlaştırmaktan çıkarabilirsiniz.

Sadece koltuklarınızda değil tabiki, farklı objeleri

bugüne kadar kullanmadığınız şekillrde saalonunuzla bütünlük sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin; Bir bahçe fenerinden salon aydınlatması, hazır bir şapkadan çiçek saksısı, salıncaktan bir köşe yapabilirsiniz salonuza. Bunun için biraz dikkat, biraz araştırma ve biraz da yaratıcılık yeter.

Bununla da kalmayın ve salonunuzun rengini çok uçuk bir renge boyayın mesela. Ya da salonuzun sadece bir duvarını uyum sağlayacak bir renge… Korkmayın, deneyin. Fark yaratın, bu sizin elinizde. Sıradanlıktan kurtulun. Hadi iş başına:)Instagram

Leave A Response

*