Deniz Tutkunları Bu ayakkabılar Tam Size Göre

Marina Mania ayakkabıları ile deniz tutkunları modayı yakalayacak. Marina Mania ayakkabıları, 50’li yıllarda başlayan tekne ve güverte ayakkabıları akımını, günümüzde de yaşatıyor.

Marina Mania koleksiyonunun ana temasını oluşturan tekne ve güverte ayakkabıları, suya dayanıklı özel deriden üretiliyor.

Sağladığı konforun yanı sıra, kaymaz taban özelliği ve derinin leke tutmama niteliği ile deniz tutkunlarının öncelikli tercihi oluyor. Kırmızı, beyaz ve lacivert modasını ayakkabılarınıza taşıyor.

Marina Mania modası, deniz, liman ve tekne yaşamını seven, eşsiz rahatlık, dayanıklılık ve kaliteyi ön planda tutan macera tutkunlarını yeni bir serüvene sürüklüyor.

Marina Mania tekne ve güverte ayakkabılarında, denizden aldığınız haz ayaklarınıza taşınıyor.

Marina Mania markasının farklı pek çok modelini Frame Network of Brands mağazaları;  İstanbul: Kozyatağı Frame, Starcity AVM. Ankara: Nata Vega AVM. Bursa: Carrefour AVM. İzmir: Çiğli Kipa AVM, Ayrıca, İstanbul: Cevahir AVM  Shumix, Bağdat Caddesi Belinda, Ankara: Yenikonak, ETICHET, Bodrum: Turgutreis Shoe Point, Dexter Oasis AVM, Kırkan, İzmir: Bergama Park Avm, Yeni Konak, Çeşme: Nevzat Onay,  ayrıca www.zidaya.com ve www.zizigo.com’da.

www.ayaks.com.tr


 

 

Detaylı Bilgi ve Görsel için: Emel Ercan Emel Ercan İletişim Danışmanlığı Marina Mania Basın Danışmanı (0542) 342 36 35 (0216) 576 76 18Instagram

Leave A Response

*