Denizli’ye Yeni AVM

Denizli’nin yerel markalarından Pekdemir Marketler Zinciri’nin sahibi Pekdemir Group, Adres Pekdemir ile AVM sektörüne adım atıyor. AVM sektöründeki ilk projesini Denizli’de hayata geçirecek olan Pekdemir Group, Denizli’deki Hotel North Point’te düzenlenen basın toplantısı ile projenin detayları hakkında bilgi verdi.

Denizli’nin gelişen yüzü Bereketli’de açılacak olan Adres Pekdemir Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 29.000 metrekare kapalı, 15 bin metrekare açık alanı ile 2011 yılının sonunda hizmete girecek.

İçinde market, yapı market, elektronik market ve oyuncak marketin de bulunacağı Adres Pekdemir Alışveriş Merkezi yerel, ulusal ve uluslararası birçok markaya ev sahipliği yapacak.

5D sinemaları, çocuk eğlence alanları, restoran ve kafeleri ile özellikle çocuklu ailelerin alışveriş başta olmak üzere sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Adres Pekdemir Alışveriş Merkezi, “paranın değerini bulacağı adres” olacak.

Şu anda yalnız Denizli’de 41 adet marketin sahibi bulunan Pekdemir Group, marketçilik sektöründe gösterdiği başarıyı Adres Pekdemir ile AVM sektöründe de kanıtlamayı hedefliyor.

Denizli’nin her geçen gün gelişen bölgesi Bereketli’de, adliye sarayı, Servergazi Devlet Hastanesi, elektrik idaresi, yeni konut yerleşimleri ve kentin en büyük parkının yanı başında kurulan Adres Pekdemir, hem bulunduğu bölgenin ihtiyaçlarına cevap vermeyi, hem de “fiyat ve kalite” ilişkisine göstereceği özenle tüm Denizli için çekim merkezi olmayı amaçlıyor.

Yaklaşık 750 kişilik istihdam yaratacak ve ayda 350.000, yılda ise 4.200.000 kişiyi ağırlamayı hedefleyen Adres Pekdemir, alışverişi fırsata dönüştüren kampanyaları, özel indirimleri, hediyeleri, sürpriz çekilişleri ve uygun fiyatları ile “paranın değerini bulacağı adres “ olacak.Instagram

Leave A Response

*