Dünyaca ünlü Yves Rocher ürünlerini şimdi online satın alabilirsiniz

YVES-ROCHER

BÜYÜK RESİM İÇİN TIKLAYIN

Kadın dendiğinde aklımıza ilk düşen kelimeler arasında “güzellik ve şıklık” başta gelir. Tabii ki sağlığı da bunlara eklemek gerekir.

Günümüzde kadınlarımızın güzelliğine katkı yapmak, onları daha da güzel ve sağlıklı bir görünüşe kavuşturmak için yüzlerce ve belki de binlerce firma güzellik ürünleri sunmaktadır Bunlardan biri de bu sektörde global bazda çok önemli ve prestijli bir yere sahip olan Yves Rocher firmasıdır.

1959 yılında Fransa’nın Bretagne bölgesinde, Fransız kimyager Yves Rocher tarafından tesis edilen bu marka altında Yves Rocher firması bugün hala yüzlerce güzellik ürünü sunarak kadınların güzelliğine katkıda bulunmaktadır.

Ürünlerin aktif bileşenlerini oluşturan bitkilerin büyük bölümü firma tarafından bizzat Bretagne’daki organik tarım sahalarında yetiştirilmektedir. Tesislerde ise yaklaşık 150 kişiden oluşan kimyager, biyolog, dermatolog ve etnobotanik araştırmacı kadrosu 52 yıllık bir emeğin neticesi ve doğaya zarar vermeyen, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünlerini en mükemmel halde sunmak için görev yapmaktadırlar.

Firma söz konusu ürünlerini 88 ülkede 4000 satış noktasında dağıtmakta ve yılda 300 milyonu aşan ürünü tüm dünya kadınlarına ulaştırabilmeyi başarmaktadır. Firma aynı zamanda Yves Rocher markasının doğum yeri olan Fransa’da ise kozmetik pazarının 1 numaralı markası olmayı sürdürmektedir.

Bununla beraber firmanın en önemli başarılarından biri de çok özel güzellik ürünlerini WEB üzerinden global olarak çok geniş bir bölgede son kullanıcıya ulaştırabilmesidir. Nitekim firmanın http://www.yvesrocher.com.tr/control/main/ adresinde hizmet veren İNTERNET SATIŞ sitesinde sunmuş olduğu ürünleri dünyanın birçok ülkesindeki kadın tüketiciler online olarak seçebilmekte ve satın alabilmektedirler.

Dolayısıyla firma 88 ülkedeki 4000 satış noktasına bir şekilde ulaşamayan nihai tüketiciye de ürünlerini ulaştırabilmekte ve onların güzellik ihtiyaçlarına da layıkıyla hizmet vermektedir.

Firmanın ONLINE SATIŞ sitesine bakıldığında cilt bakımı, makyaj, parfüm, saç ürünleri, banyo ürünleri, vücut ve güneş ürünleri ve erkek ürünleri gibi ürünlerin sunulması yanında ayrıca “Uzman Bakım Testi”, e-bülten ve alışveriş yapanlara sürpriz hediyeler gibi hizmetlerin de verildiğini görüyoruz.

Fiyatlara baktığımızda ise her ne kadar herkesin bütçesine göre değişebilirse de fiyatların hiç de öyle göz korkutacak gibi olmadığını ve her bütçeye uygun ürünler bulabilme olasılığının yüksek olduğunu anlıyoruz.

Ayrıca 85.- TL ve üzeri alışverişlerde kargonun firma tarafından karşılandığını ve üstelik birçok kredi kartına 10 taksit olanağı olduğunu da yine web sitesinde gözlemleyebiliyoruz.

Şimdi bütün bu bilgiler ışığında görebiliyoruz ki firma yaklaşık 55 yıldır üzerinde çalıştığı, geliştirdiği ve birçok global pazarda sattığı ürünlerini Türkiye’de de kadınlarımızın istifadesine sunmakta ve üstelik onlara internet satış sitesi üzerinden yapacakları alışverişler için daha da büyük avantajlar sunmaktadır..

Ne dersiniz dünya çapında kullanılan bu sağlıklı ürünler size yalnızca bir tuş kadar uzak, denemeye değer değil mi?

AdvertorialInstagram

Leave A Response

*