Ege’de “Otantik Giyim” rüzgarı OtantikKadın’dan doğru esiyor

HANGI-MODA-OTANTIK-YAZI

BÜYÜK RESİM İÇİN TIKLA

Ege kıyılarımız kadına öncelik verilen en medeni yörelerimizdendir malum.. Özellikle yazın rengarenk giysiler içerisinde bahar çiçekleri gibi salınır kadınlarımız.. Bastırılmamış, eve kapatılmamış bir şekilde ..

Sahiller kahkaha, güzellik ve mutluluklarla dolar.. İnsanlarımız kadın erkek kış mevsiminin yorgunluğunu, bezginliğini üzerlerinden atarak yeni uğraşlara doğru enerji depolarlar..

İşte bu yıl da bahar geldi ve yaza gireceğiz kısa bir süre sonra.. Kadınlı erkekli güzel ve modern insanlarımız Ege kıyılarını şenlendirmeye başlayacaklar yine..

Hanımları bu yıl OTANTİK KADIN giyim trendi bekliyor Ege’de… Bu trendin en önemli katkı verenlerinden biri de hiç şüphesiz Otantik Kadın Bilgi Hanım..

Seferihisar’da yerleşik bu beğenilen tasarımcı ev atölyesinde ürettiği gerçekten de çok özel – ve kendi tarzına uygun – otantik giysileri özellikle İNTERNET SİTESİ kanalıyla ve Pazar günleri kurulan SIĞACIK Çarşısında meraklılarıyla buluşturuyor.

“Tasarımdan yapıma kadar tüm emek kendisine ait” olduğundan aldığı siparişleri genellikle 1 hafta 10 gün arasında teslim edebiliyor. Tabii bu ürünler kişiye özel ve tek oluyor. Diğer taraftan bu kadar özel ürünler olmasına rağmen fiyatları da butik fiyatlarının oldukça altında kalıyor..

Bilgi Hanım’a Türkiye genelinde siparişler için nasıl yaptığını sorduğumuzda “Kapıda ödemeli PTT Kargo” cevabını alıyoruz. “PTT Kargo, zira hem güvenilir ama hem de çok ekonomik” diye ekliyor kendisi.

Gönül arzu eder ki bu tip çarşılarda çoğunlukla “toptancıdan hazır mal alıp kendi malım diye satmak yerine” kendi üretimlerini emeklerini sergileyebilsin insanlar. Ama genellikle maalesef öyle olmuyor ve Sığacık Pazarı’ndaki çoğu reyon dahil insanlar örneğin Kemeraltı’ ndan 5-10 TL ye aldıkları hazır ürünleri kendi “üretimim” diye 40-50 TL ya satmanın gayretini gösteriyorlar.

Dolayısıyla örneğin Sığacık’ta 40-50 TL ya aldığınız mesela bir şapkayı Kemeraltı’nda 10-15 TL ya görüp de üzülmemek için tüketiciye düşen de gözünü açıp bu şekilde kanmamak oluyor.

Otantik Kadın resmi websitesi: OTANTIKKADIN.com

Editör

VİDEOYU İZLEYİNInstagram

Leave A Response

*