Epidermolizis hastası Rojin için destek verin


Rojin henüz 5 yaşında.. ve Epidermolizis bülloza adlı bir hastalıkla mücadele ediyor. Haberi Radikal gazetesinde okuduk ve bir insan olarak çok ama çok üzüldük  çaresiz bir bebeğin durumuna. Ve dedik ki bir grup kuralım.. Bu gruba katılanlar gerçekten üç beş kuruş yardımda bulunabilecek insanlar olsun. Aile ile iletişime geçip, yardımı bizzat kendilerine ulaştıralım. Diyarbakır dışında tedavi olanakları olmayan bu aile için kollarımızı sıvayalım.

İşte bunun için  TÜRKİYEİNTERNETTE Facebook ‘ta  “ANNE.. ELLERİNİ BANA VER”  adında bir grup açtık Bu gruba duyarlı insanları bekliyoruz.  Minicik bir bebeğin hayata tutunmasında sizin de katkınız olsun.

Rojin’e gerekli olan “XEROFORM” Diyarbakır’da sadece 1 yerde bulunuyor ve fiyatı 10 TL. Rojin’e günde 10 tane bu sargı bezinden gerekiyor. Yani günlük 100 TL’ye ihtiyaçları var. Lütfen duyarlı yurttaşlar bu minik kıza yardım elinizi uzatın. Bir küçük çocuğun acılarını yok edemesek bile, hafifletebiliriz. Bu çocuk sizin de olabilirdi, ya da bir yakınınızn. Bunu düşünün

Grup linki: http://www.facebook.com/group.php?gid=277160642296

Bu sayfada Rojin için ailenin açmış olduğu hesap numaraları var. Elinizi bu minik kız için uzatın.Instagram

2 Comments on this article. Feel free to join this conversation.

Leave A Response

*