Epilatör mü Alacaksınız… İşte Fiyatlar

Kadınların büyük sıkıntılarından biride tüyleridir değil mi? Hangi yolu seçeceğinizi şaşırırsınız çoğu zaman. Hele hele bu mevsimde  hem kolay, hem zahmetsizini ararsınız.

Epilatörler bu konuda imdada koşuyor.

Sizler için araştırdık marka ve fiyatları.. Buyrun hangisi size uygunsa alın ve kurtulun istenmeyen tüylerden.

BRAUN Silk Epil: Dört hafta rahat etmenizi sağlayacak epilatör. En kısa tüyleri dahi alma kapasitli ve aynı zamanda cildi ölü derilerden kurtarıyor Fiyatı: 370Ⱡ

SİNBO Sel 6008: Fiyatı çok uygun. Sadece 59,90 Ⱡ. 32 adet cımbızı ile en kısa tüyleri dahi kökünden alıyor, 4 hafta boyunca pürüzsüz  güzellik sağlıyor. 2 hız ayarı var. Biri ince tüyler için, diğeri kalın tüyler için.

PHILIPS SatinSoft HP6522: Peeling başlığı olan bu ürün aynı zamanda ıslak kuru özellliği ile  hipoalerjinik gümüyiyon disklerle maksimum hijyen sağlıyor. Epilasyon başlığı vücut kıvrımlarına mükemmel uyarak pürüzsüz epilasyon sağlıyor. 1 saat şarjla 30 dakika pil ömrü var.

PANASONIC WD94: Suyun altında da çalışabilen özel bir sistemi var. Çift disk çalışması ile yüzde 40 daha hızlı ve kolay işlem yapıyor. 6 farklı başlığı olan ürünün fiyatı 249 Ⱡ.

ARZUM Pellini: 36 adet cımbızı ile en kısa tüyleri dahi alma kapasitesine sahip. Acıyı azaltan mesaj uçalrı, 2 farklı hız ayarı bulunuyor. 3’lü disk sistemli epilasyon başlığı, hassas ciltler için özel başlığı, peeling başlığı ve traş  başlığı tarağı ile kablosuz kullanabilme özelliği bulunuyor. Fiyatı: 129 Ⱡ.Instagram

Leave A Response

*