Erkekler.. Burcunuza Göre Aşk Hayatınız


Eğer KOÇ burcundan birine aşıksanız; onu özgürlüğünü asla kısıtlamayacaksınız. Onun kendine özgü davranışlarını değiştirmeye kalkmayın. Sevginizi her fırsatta dile getirin. Koç kadını karizmatik erkeği sever.

BOĞA burcundan  bir sevgiliniz varsa, bilmelisiniz ki oldukça duygusaldır, onu kırmamaya dikkat edin.Asla güvenini sarsmayın. Onu sakın kıskandırmaya da kalkmayın.  Feleğinizi şaşırtır.

İKİZLER kadını ile aşk uyumu için; sakın onu bulunduğu arkadaş çevresinden uzaklaştırmaya çalışmayın. İkizler kadını bakımlıdır ve sürekli övgü ister. Tepkinizi göstermediğinizde sizi bırakıp gidebilir dikkat

Eğer YENGEÇ burcu kadınıyla birlikteyseniz; bu burcun kadını güçlü ve iradeli erkeklerden  hoşlanır. Karamsar ve endişeli, tiplerdir. Buna alışmalısınız. Oturaklı ilişki ister, hercai değildir.

ASLAN burcu kadını saygıya öncelik verir. Sevginiz bir aslansa saygıyı gözardı etmeyin. Asla ona yalan söylemeyin, birşey saklamayın.  Sakasanız da farketmez, o zaten farkındadır ve sizinle oynar. Eğer onun güvenini kazanmışsanız, ömür boyu sizinle olabilir.

BAŞAK kadını ile anlaşmak istiyorsanız, temizliğine büyük önem göstermeniz gerekiyor. Ona maddi güven de vermelisiniz. Çeşitli sürprizlerden hoşlanıor, bunu bilmelisiniz. Asla o konuşurken sözünü kesmemelisiniz.

TERAZİ kadını ile aşk yaşıyorsanız, güzelliklere düşkün olduğunu bilmeniz gerekir. Zeki ve güçlü erkeklerden hoşalnır, Çok fazla hayranı vardır ve bundan büyük mutluluk duyar. Şımartılmayı çok sever. Seyahat etmeyi sever. Onunla birlikten asla başka bir kadına kafanızı çevirip bakmamalısınız.

AKREP kadını ile birlikte olan erkekler  mert olmanız gerekiyor. Onun güvenini tam olarak almalısınız. O sevdiği erkekle guru duymayı sever. Eğer size tam olarak bağlanmışsa, sizin için yapamayacağı şey yoktur.

YAY kadını ile aşk yaşayan erkekler, fedakarlık onun lugatında pek yoktur. Bunu yapabilmesi için sizi çok fazla sevmesi ve bağlanması gerekir. Sürekli siszi test eder, akıl oyunları oynar. Fiziksel çekiciliğe çok önem verir. Onun sevgilisi olmadan önce dostu olmalsınız ki onu kazanabilesiniz.

OĞLAK kadını Dürüst ve düzgün konuşan erkekleri sever. Kolay güvenmezler. Zeki ve iyi niyetli erkekler onlar için çekicidir. Duyguları ifade etmeyi zayıflık olarak görebileceği için, açılması da zaman alır. Hisleri ve mantığı arasında gelir gider.

KOVA kadını ile aşk uyumuna gelince, herşeye evet diyen bir erkek onlar için sıkıcı olur. Gururuna çok düşkündür. Kolay kolay kabullenmez yanlışları, Yaratıcıdır ve çok duygusaldır. Duygusal olduğu kadar da zekidir. Ona güven vermelisiniz. Bir kere güvenini yitirirseniz, birliktelik hem sizin hem onun için cehenneme dönüşebilir. Ona sık sık iltifat etmeli, ona nasıl aşık olduğunuzz göstermelisiniz. Hediye almaktan çok hoşlanır. Özel günler onun için önemli olmasa da hatırlanmayı sever. Şunu da bilmelisiniz ki istemediği hiç birşeyi KOVA kadınına yaptıramazsınız. Sevdi mi tam sever,bağlanır. O sadece aşk ve ilgi ister. Para pul onun için çok önem taşımaz.

BALIK kadınıyla uyumlu bir beraberlik yaşamak istiyorsanız, ona sevginizi ispatlamış olmanız gerekir. Sürekli kuşkucu olur, sizi tanıyana kadar. Tepkili bir kadın olduğunu bilmeli ve ona göre davranmalısınız. Size ait olduğunu, sizin de ona ait olduğunu ona hissettirirseniz, size bağlı kalır. Sizin için her fedakarlığı da yapar.Instagram