Erkekler Daha Az Aldatıyor


Milliyet Gazetesinde yayımlanan bir habere göre; İngiltere’de yapılan bir araştırma sonucu kadınların erkeklerden daha çok aldattığı, erkeklerinse daha az aldattığını ortaya koydu.

Araştırmaya katılan her beş kadından biri, birlikte olduğu erkeği kesinlikle aldatacağı şeklinde yanıt verdi. Erkeklerde ise bu oran % 9′larda kaldı

Araştırmaya göre ayrıca aldatma yaşının daha çok 35 ile 40 arasında olduğunu ortaya çıkardı. Araştırmaya göre erkeklerin aldatan kadınları affetme oranı %15 iken, kadınların affetme oranı ise % 12.

Bu sonuca göre ülkemizde bir araştırma yapıldı mı bilemiyorum ama bence erkeklerin aldatma oranı daha fazladır, o nedenle henüz Avrupa ülkelerini yakalayabilmiş değiliz. E bilindiği gibi avrupalı olmak için, avrupalı gibi davranmak gerekiyor. Bizim ülkemizde aldatılan genellikle kadın olduğundan dolayı daha çoook yol katedilmesi gerekiyor. Herşeyde ayak uydurmak zorundayız ya :) Hadi hayırlısı.

Sevindirici olan tek yanı, erkeklerin daha az aldatıyor olması. Dileğimiz odur ki ne erkek, ne kadın, her iki cinste birbirini aldatmadan, saygılı, seviyeli, sevgili aşklar yaşansın.Instagram

Leave A Response

*