Erkekler İçin Şıklık


Hep kadınlarla ilgili yazıyoruz. Biraz değişiklik olsun erkek modasına yer verelim dedik. Bu yazımızda erkekler için ofis, randevu, ve hafta sonu için farklı kıyafet önerileri verelim.

Ofis Rahatlığınıza şıklık katın. Bırakın siyah gri ya da lacivert takımlarını bir kenara. En azından takımınızın ceketini kaldırın gardrobunuzun bir köşesine.
Gene ciddi bir havanız olacak merak etmeyin.

Siyah şık bir kravatınızı çıkarın gardrobunuzdan yoksa da gidin hemen  siyah bir kravat alın. Aksesuar erkeğin de tamamlayıcısıdır. Beyaz bir gömlek ve siyah ya gri  bedeninize uygun kesim bir pantolon giyin. Çok klasik gelebilir ama o takımın rehavetinden biraz kurtulur ve şık olabilirsiniz bu giysilerle. Sonra bu giysinize uygun kombine olabilecek şık bir çanta ve ayakkabı ile çekiciliğiniz ve şıklığınız artacaktır.

Hafta sonunda Nasıl Giyineceksiniz?

Bütün haftanın yorgunluğunu ve aynı giyim tarzını uyguladıktan sonra artık iki günlük özgürlüğün tadını çıkarın. Önce ince, pastel tonlarda bir triko kazak ya da süveter edinin. Farklı bir hava katmak için onun koyu tonlarında bir fular ve bir kemer alın, ya da bir şapka. Spor kesimli havanın durumuna göre bir pantolon ve spor bir ayakkabı ile hem rahat, hem de şık olacaksınız. Herşey tamam. Şimdi gezmenin, dinlenmenin yani iki günlük özgürlüğün keyfien varın.

Sevgilinizle Buluşacaksınız ve bir türlü ne giyeceğinize karar veremiyor musunuz?

Hemen bir kaç öneri. havalar şu günlerde bir açık bir kapalı. Her an yağmur mu yağacak tedirginliği ile ne giyeceğim diyorsanız; bir ternçkot, spor bir gömlek ve onu tamamlayan spor bir pantolon ile hazırsınız. Hem şık, hem korunaklı.
Instagram

1 Comment on this article. Feel free to join this conversation.

Leave A Response

*