Erkeklerde estetik yaptırıyor


Estetik operasyonlar yakın yıllara kadar adeta kadının tekelinde idi. Günümüzde erkeklerde estetik yaptırıyor. Güzelleşmek  isteği, kendince kusurlarını kaldırma isteği kadınlar için geçerli değil artık. Günümüz erkeği estetik kaygısını yaşamaya ve çözüm yolları aramaya başladı.

Araştırmalara göre erkekler en fazla burun estetiği yaptırıyor. Onu bel, gıdık, göbek kısımlarındaki fazlalıkları kaldırmak için yapılan operasyonlar izliyor.

Orta yaşı geçmiş erkeklerin daha fazla rağbet gösterdiği estetik operasyonlarda göz kapaklarının kaldırılması,yüz gençleştirici uygulamalar yer alıyor. Saç ektirmek, kelliğine ya da seyrek saçına çözüm arayanların sayısı da oldukça fazla.

Tüm bunların dışında sıralamada cinsel organının boyutundan rahatsızlık duyup, takıntı haline getiren erkeklerde estetik operasyon peşinde koşuyorlar.

Özellikle sportif faliyetler olmak üzere erkek memesinde büyüme ve büyümeye bağlı estetik operasyonlarda erkekler için yoğun talep görüyor.

Beğenilme, arzu edilme isteği gördüğünüz gibi kadınlara has bir istek değil..Özgüven eksikliği ya da beğenilme isteği her yaşta ve her cinste başı alıyorInstagram

1 Comment on this article. Feel free to join this conversation.

Leave A Response

*