Erkeklerin Sadakati

iliski_sorun“Erkeklerin sadakati sabun köpüğüne benzer, ilk çarptığı yerde patlar”

Bu söz boşuna söylenmemiştir herhalde. En büyük aşklarda bile aldatma kaçınılmaz olabilir. Eğer karşınızdaki erkek biraz çapkın ve gözleri daima dışarda dolanıyorsa aldatılmakta doğaldır. O büyük aşkı yakaladım diye emin olmayın hiç. Sizi ne kadar sevdiğini söylese de, sizin için yanıp tutuşsa da, hayatını sizin için serse de erkek her zaman erkektir unutmayın. Onların hormonları farklı çalışıyor ne yazık ki. Bir güzel bakışa, bir güzel övgüye, bir vücuda nakavt olabiliyorlar. Elbette yüzde yüzü öyle değilse de, gerçek budur . İçlerinde sadık olanlarda var . Ama bu sayı çok az. Onun için “o benim, benden başkasını gözü görmez” demeyin. Güzelliğinize de, aklınıza da güvenmeyin.

Peki nedendir aldatmalar… Kendini kanıtlama çabası mı, özgürlüğünü göstermek mi, gücünü kanıtlamak mı? aradığını bulamamak mı? An’ın getirdiği mi? Bütün bunların hepsi olabilir.

Sadakat.. İnsan kendine sadık mı ki başkasına sadık olsun, olabilsin. Ama unutulmalı ki, karşısındakinin değerini hep unutuveren kimse, hiç bir yerde edinmediği, cebine alarak gitmediği bir şeyi yeni bir kalpte, ya da bedende nasıl edinecektir?Instagram

Leave A Response

*