Eviniz için alış veriş zamanı

Evinizde ufak tefek değişiklikler yapmak, yeni ürünler almak istiyorsanız;İCA’ya bir uğrayın. Etiler’de açtığı yeni mağazası ile dekorasyon için aradığınız herşeyi sunuyor sizlere.

Ev tekstilinden, aydınlatma ve ev aksesuarlarına kadar farklı pek çok eşyayı İCA’da bulabilirsiniz.

Yepyeni bir yaklaşımla dekore edilen mağazada, sadece İCA’da satışa sunulan çok özel iç dekorasyon, ev tekstili, aksesuar ve aydınlatma ürünleri bulunuyor. Mağazada Ralph Lauren, Calvin Klein, Missoni, Selva ve Stanley gibi dünyanın en seçkin markaları, her biri kendine ait ve özel olarak dekore edilmiş bölümlerde sergileniyor.

İCA Etiler’in dekorasyonda yenilikçiliği arayanlar ve tasarıma tutkuyla bağlı olanlar için benzersiz özellikler taşıdığını belirten İCA Genel Müdürü Cenk Kılbey, mağazanın iç dekorasyon çalışmalarının 6 ay sürdüğünü belirtiyor: “İCA Etiler’i Türkiye’nin bir numaralı mobilya ve dekorasyon mağazası yapmak vizyonuyla yola çıktık. Bu nedenle hem mağaza dekorasyonunu hem de burada sunduğumuz ürün yelpazesini büyük bir özenle oluşturduk. İlk kez İCA Etiler’de açılan Ralph Lauren Exclusive Home Gallery bunun önemli bir örneği. Ama yalnızca Ralph Lauren değil, Calvin Klein ve Missoni gibi dünyanın en önemli markaları için de İCA Etiler’de özel bölümler oluşturduk. Bunu yanı sıra Selva ve Stanley ürünlerine de yeni mağazamızda yer veriyoruz. İç dekorasyon ve ev tekstili ürünlerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından özel olarak getirttiğimiz, her biri kendi özgün çizgilerini taşıyan aksesuar ve aydınlatma ürünleri de mağazamızda bulunuyor. İCA olarak 20 yıldır kesintisiz devam ettirdiğimiz estetik bakış, kaliteli ürün, doğru fiyat politikası ve müşteri odaklı satış sonrası servis anlayışımızı yeni mağazamızda bir sonraki noktaya taşıyoruz.”

İCA Etiler, Nispetiye Caddesi, Yıldız Çiçeği Sokak, No: 1, Etiler adresinde bulunuyor. İCA Etiler’e (0212) 358 36 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.Instagram

Leave A Response

*