Evlilik Dünyası 2012 Konsepti… Doğa Gelinleri

Evlilik Dünyası Fuarı 3-5 Şubat 2012’de 10. Yaşını Kutluyor!

Bugüne kadar 300 binden fazla çiftin evlilik hazırlığına rehberlik eden Evlilik Dünyası Fuarı 10. yılında da evlenecek çiftlere yol göstermeye devam edecek.

Evlilik Dünyası 2012, 3-5 Şubat tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Her yıl ortalama 50 bin ziyaretçi ağırlayan fuarda 200’e yakın firma ürünlerini sergiliyor. Evlenecek çiftlerin hayatlarını kolaylaştıran fuar, büyük bir gelinlik defilesiyle kapılarını açacak. Defilenin konsepti “Doğa Gelinleri”…

Fuarın konsept çekimlerini, sanat dünyasından pek çok ünlü isimle çalışan başarılı fotoğraf sanatçısı Koray Kasap ve ekibi gerçekleştirdi. Doğa Gelinleri temasıyla, Antalya-Çıralı’da yapılan çekimler, dört günde tamamlandı. Koray Kasap, Brezilyalı ünlü fotomodel Ana Carolina’yı tarih ve doğanın iç içe geçtiği bölgede fotoğrafladı.

10 sene önce küçük bir fuar olarak başlayan Evlilik Dünyası Fuarı, ilk günden bu yana kapsamı ve ziyaretçi sayısı ile sürekli gelişerek yaklaşık beş kat büyüdü. Fuarın her yıl çıtasının yükselmesi, gelen çiftlerin tüm aradıkları materyalleri bir arada bulabilmeleri, fiyat karşılaştırması yapabilmeleri, yeni trendleri takip edebilmeleri, dolayısıyla hayatlarının kolaylaşması Evlilik Dünyası’nın her yıl heyecanla beklenmesine neden oluyor.



Instagram

Leave A Response

*