Evlilik Dünyası Fuarı 2011 Açıldı

Patika Fuarcılık tarafından Brillant’ın ana sponsorluğunda ”Sevgi ve Tolerans” temasıyla düzenlenen ”Evlilik Dünyası Fuarı 2011”, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Salonunda açıldı.

Patika Fuarcılık Genel Müdürü Cılga, bu yıl dokuzuncu kez kapılarını açan fuara sektördeki 200’den fazla firmanın katıldığını ifade ederek, fuarın, düğün mekanından organizasyona, gelinlikten nikah şekerine, ayakkabıdan davetiyeye kadar uzanan geniş bir yelpazede tüm yenilikleri 60 bin çiftle buluşturacağını söyledi.

Her yıl olduğu gibi 2011’de de evlilik trendlerinin belirleyicisi olacak fuarın, evlenecek çiftlerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını farklı adresler dolaşmadan tek bir noktadan temin etmelerine imkan verdiğini anlatan Cılga, üç gün boyunca sürpriz etkinlikler, yarışma ve çekilişler ile görkemli bir atmosferde gerçekleşecek fuarın ”www.evlilikfuari.com” adresinden online davetiye alarak, ücretsiz ziyaret edilebildiğini bildirdi.


22 farklı iş kolunu kapsayan evlilik sektörünün giderek büyüdüğünü ifade eden Cılga, ”Her yıl ortalama 650 bin çiftin evlendiği Türkiye’de, düğün maliyeti de en az 10 bin lira olarak hesaplanıyor. Bu da, Türkiye’de 6.5 milyarlık bir pazar yaratıyor. Fuar giderek büyüyen sektördeki gelişmeleri ve yeni trendleri ziyaretçileriyle paylaşacak” dedi.Instagram

Leave A Response

*